TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
05.53 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05.55 İncir Ağacı
07.10 Benim Adım Melek
10.30 Alişan İle Hayata Gülümse
13.15 Seksenler
14.40 Kül Masalı
17.45 Lingo Türkiye
18.55 İddiaların Aksine
19.00 Ana Haber
20.00 Kara Ağaç Destanı
03.25 Kül Masalı
05.55 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
04.58 İstiklal Marşı
05.00 Karar Perdesi
06.00 Geziyorum
06.30 Sinema +
07.15 Yeryüzleri
07.30 Hayat Sanat
08.00 Aynada Gizli Cihan
08.30 Edebî Sofralar
09.00 İstisnai Renkler
09.30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
10.30 Dijital Sanat
11.00 Belgesel: Portre
12.00 Hayat Sanat
12.30 Hafir
13.00 Sinema +
13.45 Randevu
14.00 Karar Perdesi
15.00 Yabancı Sinema: İncir Ağaçlarının Altında (Under The Fig Trees)
16.45 Çalakalem
17.00 Aramızda Müzik Var
17.45 Bir Kare Bir Anlam
18.00 Hayat Sanat
18.30 Sarayın Lezzetleri
19.00 Karalama Defteri
19.15 Fotoğraflar
19.30 Sanatçının Şehri
20.00 Yüzyılın Birikimi
21.00 Resme Yolculuk
21.30 Yabancı Sinema: Arkadaşımın Evi Nerede? (Where is the Friend's House?)
23.00 Türkiye'nin Kelimeleri
00.00 Yeryüzü Tasarımcıları
00.30 Hayat Sanat
01.00 Yabancı Sinema: Arkadaşımın Evi Nerede? (Where is the Friend's House?)
02.30 Eşik
03.00 Türkiye'nin Kelimeleri
04.00 Klişe
04.30 Resme Yolculuk

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
06.58 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
07.00 67 49 32 Kuzey
08.00 Nasıl Çalışır
08.45 Çırak
09.20 Yiyeceğin Serüveni
09.50 Maceraya Engel Yok
10.25 Hayvanların Dövüş Kulübü (5. Sezon)
11.10 Ulak
11.55 Büyük Aile Çiftliği
12.45 Yaşama Dönen Cennet
13.40 Türkiye'nin Dev Yapıları ''Ankara Şehir Hastanesi''
14.20 Su Altı Ustaları
14.50 Bir Dünya Yaşam
15.20 Bir Aş Hikayesi
15.55 Doğu'nun Kayıp Silüetleri
16.25 Avustralyalı Yılan Kovboyları
16.50 Şehirden Uzakta
18.00 Yiyeceğin Serüveni
18.25 Yok Olmadan Keşfet
19.10 Hayvanların Dövüş Kulübü (5. Sezon)
20.00 Hedef Sıfır Atık
20.40 Bir Dövüşçünün Dünya Maceraları
21.45 Sıra Dışı Bir Kaya
22.35 İnsanlar Ve İnançlar
23.05 Büyük Aile Çiftliği
23.55 Yaşama Dönen Cennet
00.50 Bir Aş Hikayesi
01.25 Türkiye'nin Dev Yapıları ''Ankara Şehir Hastanesi''
02.05 Nasıl Çalışır
02.55 Avustralyalı Yılan Kovboyları
03.20 Bir Dövüşçünün Dünya Maceraları
04.20 Şehirden Uzakta
05.30 Hedef Sıfır Atık
06.10 Sıra Dışı Bir Kaya
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
06.00 Haber 06
06.55 Hava Durumu
07.00 TRT HABER'de Dün Bugün
09.15 Ekonomi 7/24
09.55 Hava Durumu
10.00 Satır Başı
13.00 Öğle Ana Haber
13.50 Piyasa Raporu
13.55 Hava Durumu
14.00 Haber Ajandası
15.55 Milli Güç Güçlü Türkiye
16.00 Günün İçinden
17.55 Hava Durumu
18.00 Sıcak Haber
18.55 Piyasa Raporu
19.00 Sıcak Haber
19.55 Ana Habere Doğru
20.00 Ana Haber 20
21.00 Birinci Sayfa
00.00 Gece Bakışı
02.00 Gün Sonu
03.45 Kalkınma Yolunda 100 Yıl
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.45 Demokrasi Yolunda 100 Yıl
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
06.58 İstiklal Marşı
07.00 İLK BASKI
08.55 Spor Takvimi
09.00 İŞİTME ENGELLİLER SPOR BÜLTENİ
09.15 İSKOÇYA PREMİERSHİP ÖZETLER
09.30 İspanya La Liga Goller
09.40 AVRUPADAN FUTBOL
09.55 Spor Takvimi
10.00 SPOR BÜLTENİ
11.00 SPOR MANŞET
12.00 GÜN ORTASI
13.00 HABER MERKEZİ
14.00 SPOR STÜDYOSU
16.00 GÜNDEM FUTBOL
17.30 DÜNYADAN SPOR
18.00 SPOR MERKEZİ
20.00 TRENDYOL 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI 24. HAFTA ALTAY - BITEXEN GİRESUNSPOR
22.00 TAKTİK ANALİZ
23.30 İleri Üçlü
01.00 SPOR ARTI
02.00 İleri Üçlü
03.30 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
06.30 UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ - AVRUPA LİGİ - KONFERANS LİGİ ÖZETLER

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
06.58 İstiklal Marşı
07.00 Haber Bülteni
07.15 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
08.20 BAŞARANLAR
08.50 BAŞROLDE
09.00 Haber Bülteni
09.15 ÇOCUKÇA SPOR
09.30 İŞTE O AN
09.50 Sporla Değişen Hayatlar
10.05 EUROLEAGUE ÖZETLER
10.30 2022 PEKİN KIŞ OLİMPİYATLARI ARTİSTİK BUZ PATENİ (GALA)
13.00 Haber Bülteni
13.15 Tenis Dünyası
13.35 SPORUN ÇATISI
13.55 Bir Seçenek Daha Var
14.20 Spor Atlası
14.30 " CEV VOLEYBOL KUPASI ERKEKLER YARI FİNAL ARKASSPOR-SVG LÜNEBURG"
16.30 Spor Atlası
16.40 EUROCUP ÖZETLER
17.00 SPORUN ÇATISI
17.20 Olimpiyat Yıldızları
17.35 İŞTE O AN
17.50 Spor Takvimi
17.55 " TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ 2023-2024 SEZONU KAPAKLISPOR -FENERBAHÇE KOLEJİ NOVOTEL"
19.45 Sporla Değişen Hayatlar
20.00 Haber Bülteni
20.15 "FIBA BASKETBOL ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELER İTALYA-TÜRKİYE"
22.05 BAŞARANLAR
22.30 " TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ 2023-2024 SEZONU KAPAKLISPOR -FENERBAHÇE KOLEJİ NOVOTEL"
00.20 6.ADAM
00.30 Haber Bülteni
00.45 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
01.50 " TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ 2023-2024 SEZONU KAPAKLISPOR -FENERBAHÇE KOLEJİ NOVOTEL"
03.40 "FIBA BASKETBOL ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELER İTALYA-TÜRKİYE"
05.30 ÇOCUKÇA SPOR
05.45 İŞTE O AN
06.00 Sporla Değişen Hayatlar
06.15 EUROLEAGUE ÖZETLER
06.40 Olimpiyat Yıldızları
06.55 KADRAJ

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
07.00 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
07.05 Klipark
08.00 Nağmeler
08.45 Ezgiler
09.45 Günaydın
10.45 Hayatımın Şarkıları
11.15 Sazlar Söylüyor
11.30 Gönülde Bir
12.30 Sufi Klipler
13.15 Sokağın Nefesi
13.45 Şarkımız Bizim
14.30 Semavi Hisler
15.00 Klipark
16.00 Etno Balkan
16.30 Santurun Sesi
17.00 En Sevilen 10
17.15 Mersin'in Kurtuluşunun 102. Yılı Özel Konseri
18.30 Serkan Çağrı Sahnesi
19.30 Kudemâ
20.00 Üç Yâren
21.00 Akşam Sefası
22.30 Yavuz Bingöl ile Söz ve Müzik
23.30 Mazhar Alanson ile
00.15 18. Alanya Uluslararası Caz Günleri
01.30 Serkan Çağrı Sahnesi
02.30 Şarkımız Bizim
03.15 Etno Balkan
03.45 Sokağın Nefesi
04.15 Santurun Sesi
04.45 Yavuz Bingöl ile Söz ve Müzik
05.45 Sazlar Söylüyor
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
06.27 İstiklal Marşı
06.30 Çizgi Film "Ciciki"
06.55 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
07.20 Çizgi Film "Kare"
07.40 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
08.05 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
08.30 Çizgi Film "El Feneri"
08.40 Çizgi Film "Yade Yade"
09.05 ÇocukÇUF
09.30 Çizgi Film "Katuri"
09.45 Çizgi Film "Eymen ile Çimen"
10.00 Çizgi Film "Niloya"
10.15 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
10.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
11.05 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
11.15 Dedektif Reptır
11.30 Çizgi Film "Katuri"
11.45 Çizgi Film "Aybek"
11.55 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
12.20 Çizgi Film "Heidi"
12.45 Çizgi Film ''İbi''
13.10 Çizgi Film ''İbi''
13.30 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
13.55 Çizgi Film "Aslan"
14.20 Çizgi Film "Z Takımı"
14.45 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
15.00 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
15.15 Çizgi Film "Pırıl"
15.30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
16.00 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
16.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
16.50 Çizgi Film ''İbi''
17.15 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
17.40 Çizgi Film "Dennis Ve Gnasher"
18.05 Çizgi Film "Hazine Takipçileri"
18.30 Çizgi Film "Heidi"
18.55 Rüzgar Gülü
19.20 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19.50 Haberin Olsun
20.05 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.30 Çizgi Film "Vikingler"
20.55 Çizgi Film "Hazine Takipçileri"
21.20 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
21.30 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45 Çizgi Film "Heidi"
22.10 Çizgi Film "Z Takımı"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film ''İbi''
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.40 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
06.27 İstiklal Marşı Çocuk
06.30 Sevimli Sabahlar
06.40 Galip Mülayim
06.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
07.05 Fülfül Hac Yolunda
07.20 Mimikolar
07.30 Hay Hak
07.45 Geri Dön Çufi
08.00 Aslan Parçası Cesur
08.15 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
08.30 Heybeli Tiyatro
08.45 Temel'den Öğreniyorum
08.50 Haklı Karınca
09.05 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
09.20 7 Kıtadan İyilik Habercileri
09.35 Küçük Hafız Emin
09.50 Dikkat Balonu
10.05 Hay Hak
10.20 Meraklı Hafiye
10.35 Aslan Parçası Cesur
10.50 Sevimli Sabahlar
11.00 Galip Mülayim
11.10 7 Kıtadan İyilik Habercileri
11.25 Fülfül Hac Yolunda
11.40 Mimikolar
11.50 Hay Hak
12.05 Geri Dön Çufi
12.20 Aslan Parçası Cesur
12.35 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
12.50 Heybeli Tiyatro
13.05 Temel'den Öğreniyorum
13.10 Haklı Karınca
13.25 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
13.40 7 Kıtadan İyilik Habercileri
13.55 Küçük Hafız Emin
14.10 Dikkat Balonu
14.25 Hay Hak
14.40 Meraklı Hafiye
14.55 Aslan Parçası Cesur
15.10 Galip Mülayim
15.20 7 Kıtadan İyilik Habercileri
15.35 Fülfül Hac Yolunda
15.50 Mimikolar
16.00 Hay Hak
16.15 Geri Dön Çufi
16.30 Aslan Parçası Cesur
16.45 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
17.00 Heybeli Tiyatro
17.15 Temel'den Öğreniyorum
17.20 Haklı Karınca
17.35 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
17.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
18.05 Küçük Hafız Emin
18.20 Dikkat Balonu
18.35 Hay Hak
18.50 Meraklı Hafiye
19.05 Aslan Parçası Cesur
19.20 Galip Mülayim
19.30 7 Kıtadan İyilik Habercileri
19.45 Fülfül Hac Yolunda
20.00 Mimikolar
20.10 Hay Hak
20.25 Geri Dön Çufi
20.40 Aslan Parçası Cesur
20.55 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
21.10 Heybeli Tiyatro
21.25 Temel'den Öğreniyorum
21.30 Haklı Karınca
21.45 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.00 7 Kıtadan İyilik Habercileri
22.15 Küçük Hafız Emin
22.30 Dikkat Balonu
22.45 Hay Hak
23.00 Meraklı Hafiye
23.15 Aslan Parçası Cesur
23.30 Galip Mülayim
23.40 7 Kıtadan İyilik Habercileri
23.55 Fülfül Hac Yolunda
00.10 Mimikolar
00.20 Hay Hak
00.35 Geri Dön Çufi
00.50 Aslan Parçası Cesur
01.05 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
01.20 Heybeli Tiyatro
01.35 Temel'den Öğreniyorum
01.40 Haklı Karınca
01.55 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.10 7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.25 Küçük Hafız Emin
02.40 Dikkat Balonu
02.55 Hay Hak
03.10 Meraklı Hafiye
03.25 Aslan Parçası Cesur
03.40 Galip Mülayim
03.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.05 Fülfül Hac Yolunda
04.20 Mimikolar
04.30 Hay Hak
04.45 Geri Dön Çufi
05.00 Aslan Parçası Cesur
05.15 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
05.30 Heybeli Tiyatro
05.45 Temel'den Öğreniyorum
05.50 Haklı Karınca
06.05 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
06.20 Temel'den Öğreniyorum
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
07.03 İstiklal Marşı Çocuk
07.05 Anadolu İkramı
07.30 Memleket Yemekleri
07.35 Güzel Türkçem
07.50 Adını Sen Koy
08.45 Mutfak Tüyoları
08.50 Balkan Sözlüğü
09.00 İstanbul Saati
10.00 Aile
10.55 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
11.00 Şef Olacak Çocuk
11.30 Günaydın Hayat
13.00 Öğle Ana Haber
13.50 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
13.55 Mutfak Tüyoları
14.00 Sağlık Olsun
15.00 Kış Mutfağı
15.05 Balkan Sözlüğü
15.15 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
15.50 Kış Mutfağı
15.55 Mutfak Tüyoları
16.00 Rehber
17.00 Yeşil Deniz
17.45 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
17.50 Güzel Türkçem
18.00 Şef Olacak Çocuk
18.20 Rumeli Lezzetleri
18.50 Kış Mutfağı
19.00 Sıcak Haber
19.50 Sığınak
20.50 Seksenler
21.50 Tutunamayanlar
22.30 İstanbul Saati
23.30 Kültür Pusulası
00.10 Sığınak
01.10 Aile
02.10 İstanbul Saati
03.10 Günaydın Hayat
04.40 Balkan Sözlüğü
04.50 Sağlık Olsun
05.50 Rehber
06.50 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
06.55 Kış Mutfağı
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
03.58 İstiklal Marşı
04.00 Avaz Haber
04.30 Orada Bir Köy Var
05.00 Reçetesiz Hayat
05.30 Miras Coğrafyalar
06.00 Yaşayan İnsan Hazineleri
06.30 Koçum Babam
07.00 Dünün Özeti
07.20 Filatelist
07.30 Pastane
08.30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
09.00 Orada Bir Köy Var
09.30 Reçetesiz Hayat
10.00 Koçum Babam
10.30 Beni Böyle Sev
13.00 Avrasya Gündemi
14.00 Pastane
15.00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
15.30 24 Saat Tabiat Kuşağında
16.30 Kazakistan Haber
16.35 Kırgızca Haber
16.40 Özbekçe Haber
16.45 Türkmence Haber
16.50 Azerbaycan Haber
16.55 Rusça Haber
17.00 Avaz Gündem
17.20 Tek Yürek
19.30 Yaşayan İnsan Hazineleri
20.00 Koçum Babam
20.30 Türk Dünyasının Enleri
21.00 Avaz Haber
21.30 Hafıza
22.00 24 Saat Tabiat Kuşağında
23.00 Miras Coğrafyalar
23.30 Orada Bir Köy Var
00.00 Reçetesiz Hayat
00.30 Yaşayan İnsan Hazineleri
01.00 Hafıza
01.30 Türk Dünyasının Enleri
02.00 Beni Böyle Sev

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
06.00 Hatim
07.00 Kürtçe Dersleri
07.30 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
07.45 Çizgi Film"Kaptan Pengu Ve Arkadaşları
08.00 Sabah Haberleri
09.30 Karacadağ Öyküleri
10.00 Sabahın Sesi
11.30 Adım Adım Türkiye
12.30 2023 Belgeselleri
13.00 Yaşam
13.45 Sağlık Olsun
14.30 Zor İşler
15.00 Dini Sorular
16.00 Siz Ne Diyorsunuz
16.30 Nasıl Söylenir
16.55 Hava Durumu Zazaca
17.00 Haber Zazaca Haber
17.25 Dağ Ve Çoban
17.55 İslamın Nuru
18.55 Hava Durumu Kurmanci
19.00 Haber Ana Haber
20.00 Yabancı Sinema: Arkadaşımın Evi Nerede? (Where is the Friend's House?)
21.20 Yöresel Oyunlarımız
22.00 Siyasetname
23.30 Ailenin Yeni Üyesi
00.30 Yabancı Sinema: Arkadaşımın Evi Nerede? (Where is the Friend's House?)
01.50 Yöresel Oyunlarımız
02.35 Yaşam
03.20 2023 Belgeselleri
03.55 Dağ Ve Çoban
04.25 İslamın Nuru
05.25 Kadim Meslekler

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
03.00 NEWS
03.30 JUST 2 DEGREES
04.00 NEWS
04.15 NEWSFEED
04.30 ROUNDTABLE
05.00 NEWS
05.30 ACROSS THE BALKANS
06.00 THE NEWSMAKERS
06.30 ZWIELICHT: HANAU
07.00 NEWS
07.30 BEYOND THE GAME
08.00 NEWS
08.30 ROUNDTABLE
09.00 NEWS
09.30 BEYOND BORDERS - GROVE ROBBERS: THE OLIVE OIL THIEVES
10.00 NEWS-BUSINESS
10.30 THE NEWSMAKERS
11.00 NEWSHOUR
12.00 STORYTELLER: THE CARTEL PROJECT
13.00 NEWS
13.30 BEYOND THE GAME
14.00 NEWS
14.30 WESTMINSTER WATCH
15.00 NEWSHOUR
16.00 NEWS
16.30 NEXUS
17.00 NEWS
17.30 AFRICA MATTERS
18.00 ROUNDTABLE
18.30 THE NEWSMAKERS
19.00 NEWSHOUR
20.00 NEWS
20.15 NEWSFEED
20.30 MONEY TALKS
21.00 NEWS
21.30 STRAIT TALK
22.00 NEWSHOUR
23.00 NEWS
23.30 THE NEWSMAKERS
00.00 NEWS
00.30 ROUNDTABLE
01.00 NEWS
01.30 MONEY TALKS
02.00 NEWS
02.30 CAPITOL HILL SHOW

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
06.45 Hareket İyidir - Anaokul
06.50 Peki Ne İşe Yarar
07.00 SANAT NİNJASI
07.25 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
07.55 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
08.25 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
08.40 Hareket İyidir - İlkokul
08.45 Hayalin Mesleğin Olsun
08.55 Bugün Ne Öğrendim
09.00 BESLENME ÇANTASI
09.10 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-4 İLKOKUL
09.35 HAYAT BİLGİSİ-3 İLKÖĞRETİM
10.00 MATEMATİK-4 İLKÖĞRETİM
10.25 DİJİTAL DÜNYA
10.30 SANAT NİNJASI
10.55 Hareket İyidir - Ortaokul
11.00 SOSYAL BİLGİLER-5 ORTAOKUL
11.25 FEN BİLİMLERİ-6 ORTAOKUL
11.50 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-7 ORTAOKUL
12.15 MATEMATİK-8 ORTAOKUL
12.40 Tatlı Notalar
12.55 Öz'ün Yolculuğu
13.05 Günlük Hayatta İngilizce
13.15 DİJİTAL DÜNYA
13.20 Hayalin Mesleğin Olsun
13.30 Bir Şey Sorabilir Miyim?
13.45 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-9
14.15 FİZİK-10
14.40 KİMYA-10
15.10 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-11
15.35 FELSEFE-11
16.05 T.C. İNKİLAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-12
16.35 Satranç Dünyası
17.00 DİJİTAL DÜNYA
17.05 Günlük Hayatta İngilizce
17.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
17.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
18.00 LGS'ye DOĞRU
19.00 Bir Çocuk Büyüyor
19.15 YKS'ye Doğru
20.55 YAPABİLİRSİN
21.00 Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30 BEYNİN SIRLARI
22.20 BİLİM AVCILARI
22.30 SANAT NİNJASI
22.55 Doğanın Söyledikleri
23.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15 Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
00.40 Bugün Ne Öğrendim
00.45 Yiyeceğin Serüveni
01.10 Günlük Hayatta İngilizce
01.15 Olimpiyat Yıldızları
01.30 Sporcu Günlüğü
01.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00 LGS'ye DOĞRU
04.00 Bir Çocuk Büyüyor
04.15 YKS'ye Doğru
05.55 Olimpiyat Yıldızları
06.10 Sporcu Günlüğü
06.25 DİJİTAL DÜNYA
06.30 BİLİM AVCILARI
06.40 My Turkey
06.45 -