TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
07.20 Benim Adım Melek
10.30 Alişan İle Hayata Gülümse
14.25 Gönül Dağı
17.45 Lingo Türkiye
19.00 Ana Haber
19.55 İddiaların Aksine
20.00 Kül Masalı
00.15 Kara Ağaç Destanı
02.45 Gönül Dağı
05.35 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
12.30 İstisnai Renkler
13.00 Belgesel: Usta Eller (The İntelligent Hand)
14.00 Yönetmen Sineması
14.45 Eskiz
15.00 Yerli Sinema: Çatlak (Fractured)
16.30 Anlatı
16.45 Konsere Davet
17.00 Türkiye'nin Kelimeleri
18.00 Hayat Sanat
18.30 Eskici
19.00 Sinema +
20.00 Karar Perdesi
21.00 Edebî Sofralar
21.30 Yabancı Sinema: Aİ (EO)
23.00 Felsefe Söyleşileri
00.00 Misal
00.30 Hayat Sanat
01.00 Yabancı Sinema: Aİ (EO)
02.30 Eşik
03.00 Sinema +
04.00 Resme Yolculuk
04.30 Eskici

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
11.15 Savunma Sanayiinin Yalnız Dehaları
12.05 Aslan Kraliçeler
13.55 Büyük Şehrin Küçük Sakinleri
14.50 Gönüllü Veteriner
15.35 Usta Eller Masalı
16.25 Geçmişin Gölgesinde
17.00 Tuzdan Kaleler
17.45 Ailenin Yeni Üyesi
18.50 Su Savaşları Memleket
19.35 Açık Ateş
20.00 Şehirden Uzakta
21.10 Yiyeceğin Serüveni
21.40 Vahşi Slovakya
22.35 Sıra Dışı Bir Kaya
23.20 Makedonya'daki Anadolu
23.50 Avustralyalı Yılan Kovboyları
00.15 Ulak
01.05 Aslan Kraliçeler
02.00 Su Savaşları Memleket
02.45 Gönüllü Veteriner
03.30 Ailenin Yeni Üyesi
04.35 Yiyeceğin Serüveni
05.05 Şehirden Uzakta
06.15 Tuzdan Kaleler
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
09.55 Hava Durumu
10.00 Satır Başı
13.50 Piyasa Raporu
13.55 Hava Durumu
14.00 Haber Ajandası
15.55 Milli Güç Güçlü Türkiye
16.00 Günün İçinden
17.55 Hava Durumu
18.00 Sıcak Haber
18.55 Piyasa Raporu
19.00 Sıcak Haber
19.55 Ana Habere Doğru
20.00 Ana Haber 20
21.00 Birinci Sayfa
00.00 Gece Bakışı
01.55 Hava Durumu
02.00 Gün Sonu
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
12.20 TRENDYOL SÜPER LİG PANORAMA
12.30 GÜN ORTASI
14.30 59. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU
16.30 GÜNDEM FUTBOL
17.50 B. LEVERKUSEN ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ
18.00 SPOR MERKEZİ
20.00 SPOR AKŞAMI
21.00 TAKTİK ANALİZ
23.00 AKTÜEL FUTBOL
01.00 SPOR ARTI
02.00 İTALYA KUPASI YARI FİNAL ÖZETLER
03.00 İtalya Seri A Özetler
03.30 İspanya La Liga Özetler
04.00 BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
04.20 AVRUPADAN FUTBOL
04.35 TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
05.00 TAKTİK ANALİZ

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
13.05 Haber Bülteni
13.15 MODERN PENTATLON ÖZEL DOSYA
15.20 Tenis Dünyası
15.45 Spor Atlası
15.55 AVRUPA BOKS ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
16.55 AVRUPA JUDO ŞAMPİYONASI
18.55 DOĞANIN SESİNİ DİNLE
19.15 Engelsiz Spor
19.50 Tenis Dünyası
20.10 2023 WIMBLEDON TENİS TURNUVASI
01.25 Engelsiz Spor
01.55 59. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU
03.55 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
06.55 KADRAJ

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
11.45 Dilhan
13.00 Melike ile Müziğin Ritmi
15.00 Klipark
16.00 Sazın Dilinden
17.00 En Sevilen 10
17.15 Koliva ile Yüksek Dağlara Doğru
18.00 Saklı Sesler
19.00 Yıldızlar Altında
20.00 Zamâne
21.15 Kafadar Şarkılar
22.00 Türkü Deryası
23.00 Nevbahar
23.45 Sazın Dilinden
00.45 Ahmet Özhan ile Gönül Yolu
01.30 Heybemdeki Türküler
02.00 Melike ile Müziğin Ritmi
02.45 Saklı Sesler
03.45 Yıldızlar Altında
04.45 Dilhan
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
12.45 Çizgi Film ''İbi''
13.10 Çizgi Film ''İbi''
13.55 Çizgi Film "Aslan"
14.20 Çizgi Film "Z Takımı"
14.45 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
15.00 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
15.15 Çizgi Film "Pırıl"
15.30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
16.00 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
16.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
16.50 Çizgi Film ''İbi''
17.15 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
17.40 Çizgi Film "Dennis Ve Gnasher"
18.05 Köstebekgiller
18.30 Çizgi Film "Heidi"
18.55 Rüzgar Gülü
19.20 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19.50 Haberin Olsun
20.05 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.30 Çizgi Film "Vikingler"
20.55 Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
21.20 Kaf Dağı Masalları
21.30 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45 Çizgi Film "Heidi"
22.10 Çizgi Film "Z Takımı"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film ''İbi''
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.40 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
13.10 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
13.25 Fülfül Hac Yolunda
13.50 Şeker Hoca
14.00 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
14.15 Aslan Parçası Cesur
14.30 Heybeli Tiyatro
14.45 Hay Hak
15.00 Haklı Karınca
15.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
15.30 Dikkat Balonu
15.45 Küçük Hafız Emin
16.00 Hay Hak
16.15 Meraklı Hafiye
16.30 Aslan Parçası Cesur
16.45 Şeker Hoca
16.55 Mimikolar
17.05 Geri Dön Çufi
17.20 7 Kıtadan İyilik Habercileri
17.35 Temel'den Öğreniyorum
17.40 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
17.55 Fülfül Hac Yolunda
18.10 Aslan Parçası Cesur
18.25 Galip Mülayim
18.35 Heybeli Tiyatro
18.50 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
19.05 Hay Hak
19.20 Haklı Karınca
19.35 7 Kıtadan İyilik Habercileri
19.50 Dikkat Balonu
20.05 Küçük Hafız Emin
20.20 Hay Hak
20.35 Meraklı Hafiye
20.50 Aslan Parçası Cesur
21.05 Geri Dön Çufi
21.20 Temel'den Öğreniyorum
21.25 Mimikolar
21.35 7 Kıtadan İyilik Habercileri
21.50 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.05 Fülfül Hac Yolunda
22.20 Galip Mülayim
22.30 Şeker Hoca
22.40 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
22.55 Aslan Parçası Cesur
23.10 Heybeli Tiyatro
23.25 Hay Hak
23.40 Haklı Karınca
23.55 7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10 Dikkat Balonu
00.25 Küçük Hafız Emin
00.40 Hay Hak
00.55 Meraklı Hafiye
01.10 Aslan Parçası Cesur
01.25 Şeker Hoca
01.35 Mimikolar
01.45 Geri Dön Çufi
02.00 7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.15 Temel'den Öğreniyorum
02.20 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35 Fülfül Hac Yolunda
02.50 Aslan Parçası Cesur
03.05 Galip Mülayim
03.15 Heybeli Tiyatro
03.30 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45 Hay Hak
04.00 Haklı Karınca
04.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30 Dikkat Balonu
04.45 Küçük Hafız Emin
05.00 Hay Hak
05.15 Meraklı Hafiye
05.30 Aslan Parçası Cesur
05.45 Geri Dön Çufi
06.00 Mimikolar
06.10 Şeker Hoca
06.20 Temel'den Öğreniyorum
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
11.30 Günaydın Hayat
13.00 Öğle Ana Haber
14.00 Sağlık Olsun
14.50 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
15.00 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
15.35 Allah Başka Dert Vermesin
15.50 Mikrofon Senin 'AMSTERDAM'
16.00 Rehber
16.50 Yeryüzünden Hikayeler
17.00 Yeşil Deniz
17.45 Bir Hukukumuz Olsun
18.00 İstanbul Saati
18.55 Mutfak Tüyoları
19.00 Sıcak Haber
19.45 Kalbin İçindekiler
20.00 Gönül Dağı
20.45 Seksenler
21.45 Diriliş "Ertuğrul"
22.30 Bir Zamanlar Kıbrıs
23.15 Allah Başka Dert Vermesin
23.30 Memleket Kreuzberg
00.05 Alman Kuzusu
00.35 Kalbin İçindekiler
00.50 Ne Varsa İçindedir
01.20 İstanbul Saati
02.15 Aile
03.15 Gönül Dağı
04.00 Seksenler
05.00 Diriliş "Ertuğrul"
05.45 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.20 En Son Babalar Duyar
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
10.00 Pakistan'ın Yerli Türkleri
10.30 Elimi Bırakma
14.00 Pastane
15.00 Çalgıların Dilinden
15.30 Orada Bir Köy Var
16.00 Keşif Zamanı
16.30 Kazakistan Haber
16.35 Kırgızca Haber
16.40 Özbekçe Haber
16.45 Türkmence Haber
16.50 Azerbaycan Haber
16.55 Rusça Haber
17.00 Avaz Gündem
17.20 Kalk Gidelim
20.00 Türkiye'nin Dev Yapıları ''Zigana Tüneli''
21.00 Avaz Haber
21.30 Türkler
22.00 Orada Bir Köy Var
22.30 Koçum Babam
23.00 Pakistan'ın Yerli Türkleri
23.30 Türkiye'nin Dev Yapıları ''Zigana Tüneli''
00.30 Koçum Babam
01.00 Üreten Türkiye
01.30 Elimi Bırakma

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
11.30 QAMAR BANİ HASHEM
13.00 Şehir Ve İnsan
14.00 Sağlık Olsun
15.00 Ortak Sesler
16.00 Siz Ne Diyorsunuz
16.30 Nasıl Söylenir
16.55 Hava Durumu Zazaca
17.00 Haber Zazaca Haber
17.25 Yol Hikayeleri
17.55 Çerçeve
18.55 Hava Durumu Kurmanci
19.00 Haber Ana Haber
20.00 Kadınlar Yarışıyor
21.00 Adım Adım Türkiye
21.55 Masumlar Apartmanı
23.55 Son Kabileler
00.45 Kadınlar Yarışıyor
01.45 Adım Adım Türkiye
02.40 SİYER NEBİ
03.30 Masumlar Apartmanı
05.30 İlahi Klipler

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
12.30 ROUNDTABLE
13.00 NEWS
14.00 NEWS
14.30 THE NEWSMAKERS
15.00 NEWSHOUR
16.00 NEWS
16.30 BEYOND THE GAME
17.00 NEWS
17.30 BEYOND BORDERS: A VANISHING WORLD
18.00 ROUNDTABLE
18.30 THE NEWSMAKERS
19.00 NEWSHOUR
20.00 NEWS
20.15 NEWSFEED
20.30 TURKISH TEA TALK
21.00 NEWS
21.30 NEXUS
22.00 NEWSHOUR
23.00 NEWS
23.30 BIGGER THAN FIVE
00.00 NEWS
00.30 ROUNDTABLE
01.00 NEWS
01.30 THE NEWSMAKERS
02.00 NEWS
02.30 NEXUS

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
13.10 DİJİTAL DÜNYA
13.15 COĞRAFYA-9
14.10 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-10
14.40 FELSEFE-10
15.05 TARİH-11
15.35 İNGİLİZCE-11
16.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12
16.30 MATEMATİK-12
17.00 DİJİTAL DÜNYA
17.05 Günlük Hayatta İngilizce
17.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
17.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
18.00 LGS'ye DOĞRU
19.00 Bizim Şehrin Çocukları
19.15 YKS'ye Doğru
20.55 YAPABİLİRSİN
21.00 Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30 Formülsüz Hayat
22.30 SANAT NİNJASI
22.55 Doğanın Söyledikleri
23.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15 Bir Seçenek Daha Var
00.40 Bugün Ne Öğrendim
00.45 Mavi Tutku
01.15 Olimpiyat Yıldızları
01.30 Gündelik Hayatın Bilimi
01.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00 LGS'ye DOĞRU
04.00 Bizim Şehrin Çocukları
04.15 YKS'ye Doğru
05.55 Olimpiyat Yıldızları
06.10 Gündelik Hayatın Bilimi
06.25 DİJİTAL DÜNYA
06.30 BİLİM AVCILARI
06.40 My Turkey