TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
06.20 Kalk Gidelim
09.55 Hayallerinin Peşinde
17.00 Ana Haber
18.00 2022 Dünya Kupası Çeyrek Final Karşılaşması "Fas-Portekiz"
20.00 Gönül Dağı Özel
22.00 2022 Dünya Kupası Çeyrek Final Karşılaşması "İngiltere-Fransa"

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
09.00 Karalama Defteri
09.30 İzler Suretler
11.45 Yeryüzleri
12.00 Klaket
12.30 İletişim
13.00 Bir Resim Bir Hikaye
13.30 Türk Caz Standartları Enstitüsü
14.15 Yabancı Sinema - Ayna (The Mirror)
16.15 Sinema +
17.00 Aramızda Müzik Var
18.00 Kelimeler ve Şeyler
18.30 Koleksiyoner
19.00 Coğrafyadan Kültüre Bağ
19.30 Geri Dönüşen Sanat
19.50 Destansı Kareler
20.00 Konser Zamanı
21.15 Film Önü
21.30 Yabancı Sinema: Başkalarının Hayatı (The Lives of Others)
23.45 Film Arkası

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
09.05 Türkiye'nin Dev Yapıları "Çamlıca Kulesi"
09.55 Gezegenler
11.15 Uslu Duramayanlar
12.15 Yiyeceğin Serüveni
12.50 İnanılmaz Raylar
13.45 Şehirden Uzakta
14.55 Gezegenler
15.50 Sıradışı Oteller
16.40 Dünyanın En Öldürücü Yılanları
17.40 Kötülüğün Endüstrisi
18.10 Büyük Pasifik
19.05 Av
20.00 Büyük Aile Çiftliği
21.00 İnançlar Ve Yaşamlar
21.30 Ailenin Yeni Üyesi
22.40 Yiyeceğin Serüveni
23.15 Büyük Pasifik

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
10.00 Haber 10
10.55 Hava Durumu
11.55 Hava Durumu
12.00 Haber 12
12.55 Hava Durumu
13.00 Haber 13
13.45 Spor
13.55 Hava Durumu
14.00 Haber 14
14.55 Hava Durumu
15.00 Haber 15
15.53 Milli Güç Güçlü Türkiye
15.55 Hava Durumu
16.00 Haber 16
16.55 Hava Durumu
17.00 Haber 17
17.45 Spor
17.55 Hava Durumu
18.00 Haber 18
18.55 Hava Durumu
19.00 Haber 19
19.55 Hava Durumu
20.00 Ana Haber 20
20.55 Hava Durumu
21.00 Ömür Dediğin
21.55 Hava Durumu
22.00 Haber 22
22.55 Hava Durumu
23.00 Haber 23
23.25 Teknolog
23.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
10.55 Spor Takvimi
11.00 TBMM-TV
12.30 SPOR BÜLTENİ
13.25 SPOR TOTO 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI TUZLASPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.30 SPOR BÜLTENİ
15.55 SPOR TOTO 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI ALTAŞ DENİZLİSPOR - ALTAY
18.00 SPOR BÜLTENİ
18.55 SPOR TOTO 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI GÖZTEPE A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
21.00 KUPA SAATİ
22.00 GÜNDEM FUTBOL

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
07.15 2022-2023 VOLEYBOL SEZONU AXA SİGORTA EFELER LİGİ ''GALATASARAY HDİ SİGORTA-ALTEKMA''
09.15 Haber Bülteni
11.20 Spor Takvimi
11.25 NBA Özetler
11.35 Efsanelerin İzinde
11.40 E-SPOR
12.00 Haber Bülteni
12.15 2022 ATATÜRK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI
13.55 Yapabilir Misin?
14.10 İŞTE O AN
14.25 MUAY THAI (ÖZEL DOSYA)
14.30 Süper Spor
15.00 Haber Bülteni
15.15 ÇARE SPOR
15.25 2022-2023 VOLEYBOL SEZONU AXA SİGORTA EFELER LİGİ ''ZİRAAT BANKKART-FENERBAHÇE HDİ''
15.25 2022-2023 VOLEYBOL SEZONU AXA SİGORTA EFELER LİGİ ''ZİRAAT BANKKART-FENERBAHÇE HDİ''
17.30 BENİM ADIM
17.45 NBA Özetler
17.55 EHF KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ ''Kastamonu Belediyesi GSK - Metz Handball''
18.45 Spor Takvimi
18.50 Efsanelerin İzinde
18.55 EHF KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ ''Kastamonu Belediyesi GSK - Metz Handball''
19.45 Sağlıklı Spor
19.55 2022-2023 SEZONU SU TOPU ERKEKLER SÜPER LİG ''ODTÜ-İZMİR BŞB''
21.00 Haber Bülteni
21.15 2022-2023 EUROCUP BASKETBOL ''TÜRK TELEKOM-GRAN CANARIA''
23.20 Süper Spor
23.50 Spor Takvimi
23.55 NBA Özetler

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
09.45 Günaydın
10.30 Tatlı Notalar
11.15 Orhan Osman ile Biz Bize
12.00 Maziden Gelen
12.15 Nostalji Konseri "İzel"
12.45 Türkünün Doğduğu Yer
13.15 Hey Gidi Günler
13.45 İstanbul Duetrio
14.30 Sümer Ezgü ile Anadolu'dan Geldik
15.00 Dombranın İzinde
15.45 Arşivden
16.15 Heybemdeki Türküler
16.45 İpek Yolu
18.00 Yaylı Göze "Kabak Kemane"
18.30 Assolist
19.00 Ezgiler
20.00 Saklı Sesler
21.00 Yıldızlar Altında
22.15 Dilhan
23.30 Mazhar Alanson ile

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
10.15 ÇocukÇUF
10.40 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
11.30 Dedektif Reptır
11.45 Çizgi Film "Eymen ile Çimen"
11.55 Çizgi Film "Sagun"
12.20 Çizgi Film "Heidi"
12.45 Çizgi Film ''İbi''
13.10 Çizgi Film ''İbi''
13.30 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
13.55 Çizgi Film "Aslan"
14.20 Çizgi Film ''Ekip: Siberay''
14.35 Çizgi Film "Aybek"
14.45 Çizgi Film "Emiray Çevre Müfettişi"
15.00 Dedektif Reptır
15.15 Çizgi Film "Taktik 6"
15.30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
16.00 Çizgi Film "Z Takımı"
16.25 Çizgi Film "SER-a"
16.50 Çizgi Film ''İbi''
17.15 Sürpriz Kutusu
17.40 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
18.05 Çizgi Film "Sagun"
18.30 Çizgi Film "Heidi"
18.55 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19.25 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19.50 Çizgi Film "Emiray Çevre Müfettişi"
20.05 Variloto
20.30 Çizgi Film "Taktik 6"
20.45 Çizgi Film "Z Takımı"
20.55 Çizgi Film "Yusufname"
21.20 Kız Kulesi Masalları
21.30 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
21.45 Çizgi Film "Max Ve Maestro
22.10 Çizgi Film "Heidi"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film "Vikingler"
23.25 Çizgi Film ''İbi''
23.50 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
09.55 Ekmek Parası
10.25 İnsan İnsan
11.30 Kalbimdeki Türkiye
12.00 Balkan Saati
12.30 Mikrofon Senin 'PARİS'
12.40 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
13.15 Müzik Yolcusu
13.45 Anadolu İkramı
13.45 Anadolu İkramı
14.05 Duymaya Hazır Mıyız ?
14.20 Kesin Dönüş
14.50 Alman Kuzusu
15.25 Memleket Kreuzberg
16.00 Uyanış: Büyük Selçuklu
16.00 Uyanış: Büyük Selçuklu
16.40 Kültür Ajandası
17.30 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
18.05 Memlekete Selam
18.10 Say Bakalım
19.00 Ana Haber
19.50 Mikrofon Senin 'PARİS'
20.00 Memleket Kreuzberg
21.00 Müzik Yolcusu
21.30 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
22.05 Duymaya Hazır Mıyız ?
22.20 Kalbimdeki Türkiye
22.55 Zengin Kız Fakir Oğlan
23.40 Memleket Kreuzberg

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
10.00 Sağlıklı Günler
10.30 Sakin Şehir
11.30 Türk Sineması "Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu"
13.00 Sporla Değişen Hayatlar
13.30 SPOR TOTO 1.LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI-''ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-ADANASPOR A.Ş.
14.15 Refleks
14.30 SPOR TOTO 1.LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI-''ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-ADANASPOR A.Ş.
15.15 Refleks
15.30 Kültür Sanat Avaz
16.00 Farabi
17.00 Avaz Gündem
17.20 Ev Sineması Kuşağı "Bir Gün Bir Çocuk"
19.00 Sakin Şehir
19.30 Sağlıklı Günler
20.00 Sürgünün Sessiz Tanıkları Ahıska Türkleri
20.30 Ne Varsa İçindedir
21.00 Avaz Haber
21.30 Avrupa'daki Osmanlı İzleri
22.00 Ömer Seyfettin
22.30 Bekir Develi İle Keşif Zamanı
23.00 Mimarlık Sanatının Başyapıtları

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
07.30 Ev Sineması "Güvercin Hırsızları"
09.00 Haber Haftasonu
11.15 Çizgi Film " İbi''
11.30 Sağlıklı Hayat
12.30 Yol Hikayeleri
13.00 Memleket Gündemi
14.30 AKUSTİK KURDİ
15.25 Umut (Memleketim)
16.55 Nergis
17.25 Hava Durumu Zazaca
17.30 Haber Zazaca Haber
17.45 Perspektif
18.00 Haber Soranice Haber
18.25 Başarılı Sporcular
18.55 Melek
19.25 Hava Durumu Kurmanci
19.30 Haber Ana Haber
20.15 Ozan
22.15 Türk Sineması "Mavzer"
23.45 Ozan

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
10.00 NEWS
10.30 THE NEWSMAKERS
12.00 STRAIT TALK
13.00 NEWS
13.30 SAMI YAFFA SOUND TRACKER - INDIA
15.00 NEWS
15.30 INSIDE AMERICA
16.00 STORYTELLER: ABUSE AND THE UN
17.30 SHOWCASE
18.00 ROUNDTABLE
19.30 PLAYBACK
20.00 NEWS
21.30 AFRICA MATTERS
22.00 NEWS
23.00 NEWS
23.30 SAMI YAFFA SOUND TRACKER - INDIA

TRT EBA İlkokul Yayın Akışı

TRT 1
10.00 OKUYORUM YAZIYORUM
10.30 TÜRKÇE-1 İLKÖĞRETİM
11.30 HAYAT BİLGİSİ-1 İLKÖĞRETİM
12.00 ŞEHRİN ÇOCUKLARI
12.15 SÖZ OLA
12.20 HAYATA DAİR
12.30 TÜRKÇE-2 İLKÖĞRETİM
13.00 MATEMATİK-2 İLKÖĞRETİM
13.30 HAYAT BİLGİSİ-2 İLKÖĞRETİM
14.00 TÜRKÇE-3 İLKÖĞRETİM
14.30 MATEMATİK-3 İLKÖĞRETİM
15.00 BESLENME ÇANTASI
15.15 SÖZ OLA
15.20 HAYATA DAİR
15.30 HAYAT BİLGİSİ-3 İLKÖĞRETİM
16.00 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE
16.30 Tozkoparan
18.00 UZAKTAN ERİŞİM TRT EBA
18.45 ŞEHRİN ÇOCUKLARI
19.00 TÜRKÇE-4 İLKÖĞRETİM
19.30 MATEMATİK-4 İLKÖĞRETİM
20.00 FEN BİLİMLERİ-4 İLKÖĞRETİM
20.30 SOSYAL BİLGİLER-4 İLKÖĞRETİM
21.00 BESLENME ÇANTASI
21.15 SÖZ OLA
21.20 HAYATA DAİR
21.30 ÖĞRETMENLER ODASI
22.00 Kapanış

TRT EBA Ortaokul Yayın Akışı

TRT 1
10.20 MATEMATİK-5 ORTAOKUL
10.40 FEN BİLİMLERİ-5 ORTAOKUL
11.20 MATEMATİK-6 ORTAOKUL
11.40 FEN BİLİMLERİ-6 ORTAOKUL
12.00 TÜRKÇE-7 ORTAOKUL
12.20 MATEMATİK-7 ORTAOKUL
12.40 SANAT NİNJASI
13.00 FEN BİLİMLERİ-7 ORTAOKUL
13.00 Doğanın Söyledikleri
13.20 TÜRKÇE-8 ORTAOKUL
13.40 MATEMATİK-8 ORTAOKUL
14.00 FEN BİLİMLERİ-8 ORTAOKUL
14.25 My Turkey
14.30 TÜRKÇE-5 ORTAOKUL
15.00 Yiyeceğin Serüveni
15.30 Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
16.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
16.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
17.00 Tozkoparan İskender
18.25 YAPABİLİRSİN
18.30 UZAKTAN ERİŞİM TRT EBA
19.15 TÜRKÇE-8 ORTAOKUL
19.45 SANAT NİNJASI
20.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
20.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
21.15 Tozkoparan İskender
22.40 YAPABİLİRSİN
22.45 Büyük Düşler Büyük İşler
23.45 ÖĞRETMENLER ODASI

TRT EBA Lise Yayın Akışı

TRT 1
10.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10
10.30 MATEMATİK-10
11.30 KİMYA-10
12.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11
12.30 MATEMATİK-11
13.00 FİZİK-11
13.30 KİMYA-11
14.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12
14.30 MATEMATİK-12
15.00 FİZİK-12
15.30 KİMYA-12
16.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10
16.30 MATEMATİK-10
17.00 FİZİK-10
17.30 KİMYA-10
18.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-11
18.30 MATEMATİK-11
19.00 FİZİK-11
19.30 KİMYA-11
20.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-12
20.30 MATEMATİK-12
21.00 FİZİK-12
21.30 KİMYA-12
22.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10
22.30 MATEMATİK-10
23.00 FİZİK-10
23.30 KİMYA-10