TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
19.00 Ana Haber
19.55 İddiaların Aksine
23.55 Kardan Mürekkep
01.05 Mehmed: Fetihler Sultanı
03.50 Gönül Dağı
06.10 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
20.30 Satranç Dünyası
21.00 Sanatçının Şehri
23.00 İletişim Arkeolojisi
23.30 Belgesel: Usta Eller (The İntelligent Hand)
00.15 Geri Dönüşen Sanat
00.30 Hayat Sanat
01.00 Yerli Sinema: Çatlak (Fractured)
02.30 Sanatçının Şehri
03.00 İstisnai Renkler
03.30 Yönetmen Sineması
04.15 Yeryüzleri
04.30 Dijital Sanat

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
20.25 Şehirden Uzakta
21.35 Yiyeceğin Serüveni
23.10 Sıra Dışı Bir Kaya
00.00 Karanlık Miras
00.50 Avustralyalı Yılan Kovboyları
01.15 Sıradan Birkaç Gün
02.25 Çırak
03.00 Büyük Mücadele
04.00 Şehirden Uzakta
05.05 Ormanın Sırrı Karakulak
06.10 Gönüllü Veteriner
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
19.55 Ana Habere Doğru
20.00 Ana Haber 20
00.00 Gece Bakışı
01.55 Hava Durumu
02.00 Gün Sonu
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
20.00 SPOR AKŞAMI
20.30 FUTBOL AKLI
00.00 AKTÜEL FUTBOL
02.00 İTALYA KUPASI YARI FİNAL FUTBOL KARŞILAŞMASI ATALANTA - FIORENTINA
03.45 İTALYA KUPASI YARI FİNAL ÖZETLER
04.15 EURO 2024 MAGAZİN
04.45 İtalya Seri A Özetler
05.15 İspanya La Liga Özetler
05.45 BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
06.00 İTALYA SERİ A GOLLER
06.10 İspanya La Liga Goller
06.20 TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
06.50 TRENDYOL 1. LİG PANORAMA

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
20.25 Spor Atlası
20.35 Süper Spor
23.00 BAŞARANLAR
23.25 BAKÜ GÜREŞ ÖZEL DOSYA
23.50 UNUTULMAZ
00.20 ÇARE SPOR
00.30 Haber Bülteni
00.40 59. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU
02.40 Yapabilir Misin?
03.00 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
05.00 "HENTBOL ERKEKLER SÜPER LİGİ 2023-2024 SEZONU SPOR TOTO-İZMİR BŞB."
06.55 KADRAJ

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
20.00 Vuslat
21.30 Ekin Zamanı
23.30 Çınaraltı
00.15 Santurun Sesi
00.45 Akşam Sefası
02.00 18. Alanya Uluslararası Caz Günleri
03.15 Üç Yâren
04.15 Şarkımız Bizim
05.00 Yıldız Bestekârlar
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
21.45 Çizgi Film "Heidi"
22.10 Çizgi Film "Z Takımı"
23.00 Çizgi Film ''İbi''
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.40 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
22.30 Temel'den Öğreniyorum
22.35 Aslan Parçası Cesur
23.05 Galip Mülayim
23.15 Fülfül Hac Yolunda
23.30 Mimikolar
23.40 Hay Hak
23.50 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
00.05 Şeker Hoca
00.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.30 Aslan Parçası Cesur
00.45 Meraklı Hafiye
01.00 Hay Hak
01.15 Haklı Karınca
01.30 Heybeli Tiyatro
01.45 7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.00 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.15 Dikkat Balonu
02.30 Şeker Hoca
02.40 Geri Dön Çufi
02.55 Temel'den Öğreniyorum
03.00 Mimikolar
03.10 Aslan Parçası Cesur
03.25 Küçük Hafız Emin
03.40 Galip Mülayim
03.55 Fülfül Hac Yolunda
04.10 Hay Hak
04.25 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
04.40 Şeker Hoca
04.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
05.05 Aslan Parçası Cesur
05.20 Meraklı Hafiye
05.35 Hay Hak
05.50 Haklı Karınca
06.05 Heybeli Tiyatro
06.20 Temel'den Öğreniyorum
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
20.40 Seksenler
21.40 Diriliş "Ertuğrul"
23.20 Allah Başka Dert Vermesin
23.35 Memleket Kreuzberg
00.10 Alman Kuzusu
00.40 Kalbin İçindekiler
00.55 Ne Varsa İçindedir
01.25 İstanbul Saati
02.20 Aile
03.20 Gönül Dağı
04.05 Seksenler
05.05 Diriliş "Ertuğrul"
05.50 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.20 En Son Babalar Duyar
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
21.30 Türkler
22.00 Doğadaki İnsan
23.00 Türk Dünyasında Kadın
23.30 Türkiye'nin Dev Yapıları İstanbul Havalimanı "Hizmet Ağı"
00.30 Koçum Babam
01.00 Kervan: Kadim Medeniyetin Yol Hikayesi
01.30 Elimi Bırakma

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
20.00 Vakit Nasıl Geçti
20.45 Ortak Sesler
23.15 Bi Dünya Yaşam
23.45 Vakit Nasıl Geçti
00.30 Ortak Sesler
01.30 Şifacı
02.00 Memleket Memleket
02.30 Ev Sineması "Güvercin Hırsızları"
03.50 QAMAR BANİ HASHEM
05.20 İlahi Klipler

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
21.00 NEWS
21.30 ACROSS THE BALKANS
23.00 NEWS
23.30 BEYOND THE GAME
00.00 NEWS
00.30 ROUNDTABLE
01.00 NEWS
01.30 THE INNERVIEW
02.00 NEWS
02.30 ACROSS THE BALKANS

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
21.00 Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30 Kardan Mürekkep
22.55 Doğanın Söyledikleri
23.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15 Sıfır Atık
00.45 Yok Olmadan Keşfet
01.15 Olimpiyat Yıldızları
01.30 Sporcu Günlüğü
01.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00 LGS'ye DOĞRU
04.00 Bir Çocuk Büyüyor
04.15 YKS'ye Doğru
05.55 Olimpiyat Yıldızları
06.10 Sporcu Günlüğü
06.25 DİJİTAL DÜNYA
06.30 BİLİM AVCILARI
06.40 My Turkey
06.45 -