TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
09.00 Nostalji Kuşağı "Türkmen Düğünü"
10.00 Hayallerinin Peşinde
13.00 Seksenler
16.00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "Gürcistan-Çekya"
18.00 Ana Haber
19.00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "Türkiye-Portekiz"
21.00 Kupa Saati
22.00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "Belçika-Romanya"
00.15 Pelin Çift İle Gündem Ötesi
01.30 Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı
01.50 Seksenler
04.00 Hayallerinin Peşinde
05.15 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
09.30 Anlatı
10.00 Yabancı Sinema: Asteroit (Asteroid)
12.00 Espas
12.30 Aramızda Müzik Var
13.15 Hüner
13.30 Genç Sahne Arkası
14.00 Genç Sahne
16.45 Yabancı Sinema: Komşuluk Halleri (A Ten in a Half)
18.30 Sanatçının Şehri
19.00 Misal
19.30 İstisnai Renkler
20.00 Senfonide Cinayet (Murder at the Symphony)
21.30 Yabancı Sinema: Kanatlarını Aç (Spread Your Wings)
23.30 Senfonide Cinayet (Murder at the Symphony)
01.00 Yabancı Sinema: Kanatlarını Aç (Spread Your Wings)
03.00 Yabancı Sinema: Asteroit (Asteroid)
04.30 Espas

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
09.40 Yiyeceğin Serüveni
10.15 Sınır Tanımayan Buz Makineleri
11.55 Gizemli Tarih ''Mimar Sinan Özel''
12.55 Çocuğum İçin
15.35 Hurdadan Hazineye
16.05 Ulak
17.00 Avustralyalı Yılan Kovboyları
17.30 Açık Ateş
17.55 Anadolu İnsanı
18.55 Denizlerin Dahi Avcıları
19.55 Aslan Sırtlana Karşı
20.55 Yiyeceğin Serüveni
21.30 Şehirden Uzakta
22.35 Sınır Tanımayan Buz Makineleri
23.25 Gizemli Tarih ''Mimar Sinan Özel''
00.25 Doğu'nun Kayıp Silüetleri
00.55 Kalahari:Gizli İş Birlikleri Diyarı
01.50 Tuzdan Kaleler
02.35 Derindeki Gözler
03.25 Sıra Dışı Bir Kaya
04.10 Şefin Özel Konuğu
05.00 Şehirden Uzakta
06.00 Ulak
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
10.00 Haber 10
10.55 Hava Durumu
12.00 Haber 12
12.45 Sınır Hattı
13.00 Haber 13
19.55 Hava Durumu
20.00 Ana Haber 20
21.00 Ömür Dediğin
22.00 Haber 22
23.00 Haber 23
23.55 Hava Durumu
00.00 Haber 24
00.45 Sınır Hattı
00.55 Hava Durumu
01.00 Haber 01
01.55 Hava Durumu
02.00 Haber 02
02.55 Hava Durumu
03.00 Haber 03
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.50 Anadolu'nun Mayası İmece
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
09.30 Orhan Ayhan'la
10.00 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI ÖZETLER
12.30 SPOR BÜLTENİ
13.00 2024 FIVB VOLEYBOL KADINLAR MİLLETLER LİGİ YARI FİNAL İTALYA - POLONYA
14.30 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI ÖZETLER
15.00 SPOR BÜLTENİ
16.00 Kupa Günlüğü
17.30 AVRUPA ŞAMPİYONASI ÖZEL
19.00 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI ÖZETLER
19.45 AVRUPA ŞAMPİYONASI ÖZEL
20.00 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI ÖZETLER
20.30 AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALLER
21.00 AVRUPA ŞAMPİYONASI ÖZEL
22.00 KUPA SAATİ
23.00 SPOR ARTI
00.00 KUPA SAATİ
02.00 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI TÜRKİYE - PORTEKİZ
03.45 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI GÜRCİSTAN - ÇEKYA
05.30 UEFA EURO 2024 FUTBOL GRUP KARŞILAŞMASI ÖZETLER
06.00 AVRUPA ŞAMPİYONALARI RESMİ MÜZİK TARİHİ
06.15 AVRUPA ŞAMPİYONALARI GOL KRALLARI
06.30 AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALLER

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
09.25 Sporla Değişen Hayatlar
09.40 Olimpiyat Yıldızları
12.00 Süper Spor
12.30 Haber Bülteni
12.45 SIRA SENDE
13.00 ADIM ADIM
13.25 İŞTE O AN
13.45 RÜZGARA KARŞI
13.55 OKÇULUK DÜNYA KUPASI | Makaralı Bireysel Yarı Final Ve Finaller
16.15 REKORTMEN
16.25 2024 FIVB VOLEYBOL KADINLAR MİLLETLER LİGİ YARI FİNAL İTALYA - POLONYA
18.30 SERBEST GÜREŞ VE GREKOROMEN GÜREŞ SÜPER LİG FİNALLERİ
20.30 Avrupa Su Sporları Şampiyonası | Yüzme Finalleri
22.40 Olimpiyat Yıldızları
22.55 Süper Spor
23.25 SAIL GP | NEW YORK
01.00 Haber Bülteni
01.15 2024 FIVB VOLEYBOL KADINLAR MİLLETLER LİGİ YARI FİNAL İTALYA - POLONYA
03.15 2024 FIVB VOLEYBOL KADINLAR MİLLETLER LİGİ YARI FİNAL İTALYA - POLONYA
05.20 Süper Spor
05.50 ADIM ADIM
06.15 Olimpiyat Yıldızları
06.30 SIRA SENDE
06.45 Sporcu Günlüğü

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
10.30 Tatlı Notalar
10.45 Müziğin Efsaneleri
12.00 Türkünün Doğduğu Yer
12.30 Hey Gidi Günler
14.45 Maziden Gelen
15.00 Züleyha ile Sınırsız Ezgiler
16.00 Saklı Sesler
17.00 Arşivden
17.30 Bir Ömür
18.15 Koliva ile Yüksek Dağlara Doğru
19.00 Nazende
20.00 Sazın Dilinden
21.00 Senin Şarkın
22.15 Damlalar
23.15 Ekin Zamanı
00.15 Kafadar Şarkılar
01.00 Züleyha ile Sınırsız Ezgiler
02.00 Arşivden
02.30 Melike ile Müziğin Ritmi
03.15 Sazın Dilinden
04.15 Türkünün Doğduğu Yer
04.45 Bir Ömür
05.30 Müziğin Efsaneleri
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
11.05 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
11.30 Çizgi Film "Katuri"
11.55 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
12.20 Çizgi Film "Heidi"
12.45 Çizgi Film ''İbi''
13.10 Çizgi Film ''İbi''
13.30 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
13.55 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
14.20 Dedektif Reptır
14.35 Benim Zamanım
14.45 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
15.00 Çizgi Film "Sagun"
15.15 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
15.30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
16.00 Çizgi Film "Max Ve Maestro
16.25 Çizgi Film ''Ekip: Siberay''
16.35 Çizgi Film "Dijital Tayfa"
16.50 Çizgi Film ''İbi''
17.15 Sürpriz Kutusu
17.40 Çizgi Film "Vikingler"
18.05 Köstebekgiller
18.30 Çizgi Film "Heidi"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.15 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
11.20 Ayrı Telden
11.25 Hay Hak
11.55 Düş Fırçası
12.05 Sevimli Sabahlar
12.15 Meraklı Hafiye
12.30 Dikkat Balonu
12.45 Küçük Hafız Emin
13.00 Ayrı Telden
13.05 Hay Hak
13.20 Aslan Parçası Cesur
13.35 Mimikolar
13.45 Galip Mülayim
13.55 Şef Lina
14.10 7 Kıtadan İyilik Habercileri
14.25 Kara İle Keçe
14.30 Geri Dön Çufi
14.45 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
15.00 Heybeli Tiyatro
15.15 Temel'den Öğreniyorum
15.20 Şeker Hoca
15.35 Aslan Parçası Cesur
15.50 Fülfül Hac Yolunda
16.05 Kara İle Keçe
16.10 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
16.25 Şef Lina
16.40 Haklı Karınca
16.55 Ayrı Telden
17.00 Hay Hak
17.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
17.30 Düş Fırçası
17.40 Meraklı Hafiye
17.55 Dikkat Balonu
18.10 Küçük Hafız Emin
18.25 Ayrı Telden
18.30 Hay Hak
18.45 Aslan Parçası Cesur
19.00 Mimikolar
19.10 Galip Mülayim
19.20 Şef Lina
19.35 7 Kıtadan İyilik Habercileri
19.50 Kara İle Keçe
19.55 Geri Dön Çufi
20.10 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
20.25 Heybeli Tiyatro
20.40 Temel'den Öğreniyorum
20.45 Şeker Hoca
21.00 Aslan Parçası Cesur
21.15 Düş Fırçası
21.25 Fülfül Hac Yolunda
21.40 Kara İle Keçe
21.45 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
22.00 Şef Lina
22.15 Haklı Karınca
22.30 Ayrı Telden
22.35 Hay Hak
22.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
23.05 Sevimli Sabahlar
23.15 Meraklı Hafiye
23.30 Dikkat Balonu
23.45 Küçük Hafız Emin
00.00 Ayrı Telden
00.05 Hay Hak
00.20 Aslan Parçası Cesur
00.35 Mimikolar
02.35 Aslan Parçası Cesur
02.50 Fülfül Hac Yolunda
03.05 Kara İle Keçe
03.10 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.25 Şef Lina
03.40 Haklı Karınca
03.55 Ayrı Telden
04.00 Hay Hak
04.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30 Düş Fırçası
04.40 Meraklı Hafiye
04.55 Dikkat Balonu
05.10 Küçük Hafız Emin
05.25 Ayrı Telden
05.30 Hay Hak
05.45 Aslan Parçası Cesur
06.00 Mimikolar
06.10 Galip Mülayim
06.20 Kara İle Keçe
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
11.05 Güzel Türkçem
11.15 Arkadaşım Kirpi
12.00 Yedi Tepeli Şehirde Bir Gün
12.30 Rumeli Lezzetleri
13.00 İstanbul Saati
14.00 Balkan Saati
14.30 Şef Olacak Çocuk
20.00 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
21.15 Arkadaşım Kirpi
21.30 Beni Bir Dinler Misin ?
21.45 Gönlünü Ferah Tut
22.00 Ne Söylüyoruz Ne Dinliyoruz
22.30 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
23.00 Kalbin İçindekiler
23.15 Duymaya Hazır Mıyız ?
23.30 Müzik Yolcusu
00.00 Zamâne
01.00 Balkan Saati
01.30 Allah Başka Dert Vermesin
01.45 Zengin Kız Fakir Oğlan
02.30 Ne Söylüyoruz Ne Dinliyoruz
03.00 İstanbul Saati
04.00 Sağlık Rotası
04.25 Aklıselim
05.20 Yedi Tepeli Şehirde Bir Gün
05.50 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
07.20 Küçük Şeylerin Hikayesi
07.30 Çalgıların Dilinden Derin Kökler
12.00 Yabancı Sinema"Arşın Mal Alan"
13.30 Çalgıların Dilinden Derin Kökler
14.30 Kazak Hanlığı
15.30 Vatanım Türkiye
16.00 Usta Eller
16.30 Avrasya Seyir Defteri
17.00 Avaz Gündem
17.20 Yerli Sinema: Suda Balık
19.40 Türk Dünyası Üniversiteleri
20.20 Hafıza
21.00 Avaz Haber
21.30 Vatanım Türkiye
22.00 Türklerin İzinde
22.30 Pakistan'ın Yerli Türkleri
23.00 Türk Dünyası Üniversiteleri
23.30 Avrasya Seyir Defteri
00.00 Kazak Hanlığı
01.00 Hafıza
01.30 Yerli Sinema: Suda Balık

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
08.00 Gezgin
09.00 Berivan
12.00 Yasemin Çiçeği
13.00 Ev Sineması "Rafadan Tayfa"
14.30 Memleket Memleket
14.55 Şehrin Müziği
16.25 Türkiye'yi Geziyorum
16.55 Hava Durumu Zazaca
17.00 Haber Zazaca Haber
17.25 Bereketli Olsun
17.55 Melek
18.25 Genç Yetenekler
18.55 Hava Durumu Kurmanci
19.00 Haber Ana Haber
20.00 Ozan
22.06 Yolcu
22.51 Türk Sineması "Buğday Tanesi"
00.59 Ozan
03.05 Yolcu
03.50 Türk Sineması "Buğday Tanesi"

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
10.30 THE NEWSMAKERS
11.00 NEWS
12.00 STRAIT TALK
12.30 JUST 2 DEGREES
13.00 NEWS
13.30 CAPITOL HILL SHOW
14.00 NEWS
14.30 SAMI YAFFA SOUND TRACKER - INDIA
15.00 NEWS
15.30 THE NEWSMAKERS
16.00 STORYTELLER: THE WHALER
17.00 NEWS
17.30 ROUNDTABLE
18.00 NEWS
18.30 NEXTECH
19.00 NEWS
19.30 JUST 2 DEGREES
20.00 NEWS
20.30 MONEY TALKS
21.00 BEYOND BORDERS: THE PARIS OLYMPICS: ON YOUR MARKS
21.30 AFRICA MATTERS
22.00 NEWS
22.30 WESTMINSTER WATCH
23.00 NEWS
23.30 SAMI YAFFA SOUND TRACKER - INDIA
00.00 NEWS
00.30 SCORELINE
00.45 NEWSFEED
01.00 STORYTELLER: THE WHALER
02.00 NEWS
02.30 THE NEWSMAKERS

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
11.25 DİJİTAL DÜNYA
11.30 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
12.15 BEYNİN SIRLARI
13.05 Doğanın Söyledikleri
13.10 Bugün Ne Öğrendim
13.15 Yiyeceğin Serüveni
13.45 Yok Olmadan Keşfet
14.15 İNGİLİZCE-5 ORTAOKUL
14.45 İNGİLİZCE-6 ORTAOKUL
15.15 ÇOCUKÇA SPOR
15.35 Doğanın Söyledikleri
15.40 DİJİTAL DÜNYA
15.45 Bizim Şehrin Çocukları
22.35 BİLİM AVCILARI
22.45 BİZDEN
23.15 ÖĞRETMENLER ODASI
23.45 Olimpiyat Yıldızları
00.00 Sporcu Günlüğü
00.15 ÇOCUKÇA SPOR
00.35 Doğanın Söyledikleri
00.40 DİJİTAL DÜNYA
00.45 Bizim Şehrin Çocukları
01.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
01.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.00 Tozkoparan
04.00 Büyük Düşler Büyük İşler
05.00 İNGİLİZCE-9
05.30 İNGİLİZCE-10
06.00 Günlük Hayatta İngilizce
06.10 Olimpiyat Yıldızları
06.25 Sporcu Günlüğü
06.40 -