TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
14.35 Gönül Dağı
17.45 Lingo Türkiye
19.55 İddiaların Aksine
20.00 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00.15 Teşkilat
02.45 Son Toplayıcılar
03.10 Gönül Dağı
05.30 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
18.30 Tarihin Ruhu
19.00 Konsere Davet
19.30 Müstesna
20.00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
21.00 Misal
21.30 Yabancı Sinema: Küçük Joe (Little Joe)
23.15 Mitolojinin Gücü "Bana Masal Anlatma"
00.15 Anlatı
00.30 Hayat Sanat
01.00 Yabancı Sinema: Küçük Joe (Little Joe)
02.45 Geri Dönüşen Sanat
03.00 Mitolojinin Gücü "Bana Masal Anlatma"
04.00 Müstesna
04.30 Misal

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
17.20 Savaşın Efsaneleri
18.10 Ailenin Yeni Üyesi
19.40 Açık Ateş
20.05 Şehirden Uzakta
21.05 Yiyeceğin Serüveni
21.35 Kurtarma Ekibi
22.25 Sıra Dışı Bir Kaya
23.15 İnançlar Ve Yaşamlar
23.50 Avustralyalı Yılan Kovboyları
00.15 Plaj Çakalları
01.05 Geçmişin Gölgesinde
01.40 Sürünün Zor Yolculuğu
02.10 Tarihin Efsaneleri
03.00 Anadolu'da Yaşam
03.50 Gün Olur
04.35 Şehirden Uzakta
05.35 Yiyeceğin Serüveni
06.05 Kurtarma Ekibi
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
18.00 Sıcak Haber
18.55 Piyasa Raporu
19.55 Ana Habere Doğru
20.00 Ana Haber 20
21.00 Birinci Sayfa
00.00 Gece Bakışı
01.55 Hava Durumu
02.00 Gün Sonu
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
14.30 59. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU
16.30 GÜNDEM FUTBOL
20.00 TRENDYOL 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI 31. HAFTA ÜMRANİYESPOR - KOCAELİSPOR
22.00 Stadyum
23.30 TEKNİK ANALİZ
01.00 SPOR ARTI
02.00 TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
02.30 TRENDYOL 1. LİG ÖZETLER
03.00 Stadyum
04.30 TEKNİK ANALİZ
06.00 FENERBAHÇE UEFA KONFERANS LİGİ MAÇLARI TOPLAMA
06.30 TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
15.55 HENTBOL KADINLAR SÜPER LİGİ 2023-2024 SEZONU KASTAMONU BLD.KONYAALTI BLD.''
17.50 Sağlıklı Spor
19.50 Spor Atlası
20.00 Bir Seçenek Daha Var
20.20 APRANTİ OKULU TJK ÖZEL DOSYA
20.30 Haber Bülteni
20.45 6.ADAM
20.55 Laureus Dünya Spor Ödülleri
22.45 BAŞARANLAR
23.10 2023-2024 SEZONU TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 1. LİG FİNAL MAÇI PAMUKKALE BELEDİYESİ-BETA ENERJİ ADANA ENG. SK.
01.00 Haber Bülteni
01.15 HENTBOL KADINLAR SÜPER LİGİ 2023-2024 SEZONU KASTAMONU BLD.KONYAALTI BLD.''
03.05 Bir Seçenek Daha Var
03.25 Laureus Dünya Spor Ödülleri
05.15 Olimpiyat Yıldızları
05.30 ADIM ADIM
06.00 İŞTE O AN
06.20 Süper Spor
06.50 ÇARE SPOR

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
17.15 Heybemdeki Türküler
17.45 Türkü Deryası
19.45 Sade
20.30 Senin Şarkın
22.00 Züleyha ile Sınırsız Ezgiler
23.00 Yıldız Bestekârlar
00.00 İpek Yolu
01.15 Çınaraltı
02.00 Ekin Zamanı
03.00 Nazende
04.00 Arşivden
04.30 Heybemdeki Türküler
05.00 Yıldız Bestekârlar
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
18.30 Çizgi Film "Heidi"
18.55 Rüzgar Gülü
19.50 Haberin Olsun
20.05 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.30 Çizgi Film "Vikingler"
20.55 Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
21.20 Kaf Dağı Masalları
21.30 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45 Çizgi Film "Heidi"
22.10 Çizgi Film "Z Takımı"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film ''İbi''
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.40 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
18.50 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
19.05 Hay Hak
19.35 7 Kıtadan İyilik Habercileri
19.50 Dikkat Balonu
20.05 Küçük Hafız Emin
20.20 Hay Hak
20.35 Meraklı Hafiye
20.50 Aslan Parçası Cesur
21.05 Mimikolar
21.15 Geri Dön Çufi
21.30 7 Kıtadan İyilik Habercileri
21.45 Şeker Hoca
21.55 Temel'den Öğreniyorum
22.00 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.15 Fülfül Hac Yolunda
22.30 Aslan Parçası Cesur
22.45 Galip Mülayim
22.55 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
23.10 Heybeli Tiyatro
23.25 Hay Hak
23.40 Haklı Karınca
23.55 7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10 Dikkat Balonu
00.25 Küçük Hafız Emin
00.40 Hay Hak
00.55 Meraklı Hafiye
01.10 Aslan Parçası Cesur
01.25 Mimikolar
01.35 Şeker Hoca
01.45 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.00 Geri Dön Çufi
02.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.30 Temel'den Öğreniyorum
02.35 Fülfül Hac Yolunda
02.50 Aslan Parçası Cesur
03.05 Galip Mülayim
03.15 Heybeli Tiyatro
03.30 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45 Hay Hak
04.00 Haklı Karınca
04.15 7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30 Dikkat Balonu
04.45 Küçük Hafız Emin
05.00 Hay Hak
05.15 Meraklı Hafiye
05.30 Aslan Parçası Cesur
05.45 Geri Dön Çufi
06.00 7 Kıtadan İyilik Habercileri
06.15 Şeker Hoca
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
18.00 İstanbul Saati
18.55 Mutfak Tüyoları
19.45 Kalbin İçindekiler
20.00 Gönül Dağı
20.50 Seksenler
21.50 Diriliş "Ertuğrul"
22.35 Bir Zamanlar Kıbrıs
23.20 Allah Başka Dert Vermesin
23.30 Memleket Kreuzberg
00.05 Alman Kuzusu
00.35 Kalbin İçindekiler
00.50 Ne Varsa İçindedir
01.20 İstanbul Saati
02.15 Aile
03.15 Gönül Dağı
04.05 Seksenler
04.55 Diriliş "Ertuğrul"
05.40 Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.15 En Son Babalar Duyar
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
16.55 Rusça Haber
17.00 Avaz Gündem
19.30 Türkiye'nin Dev Yapıları "Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı"
20.30 Türk Dünyası Üniversiteleri
21.00 Avaz Haber
21.30 Türkler
22.00 Değişen Şehirler
22.30 Koçum Babam
23.00 Türk Dünyasının Enleri
23.30 Türkiye'nin Dev Yapıları "Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı"
00.30 Koçum Babam
01.00 Türk Dünyası Üniversiteleri
01.30 Elimi Bırakma

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
17.55 Futbol Dünyası
18.55 Hava Durumu Kurmanci
20.00 Yolcu
20.45 Ailenin Yeni Üyesi
21.45 Vuslat
00.20 Ünlülerimiz
01.20 Yolcu
02.05 Ailenin Yeni Üyesi
02.55 Bereketli Olsun
03.25 Vuslat

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
18.00 ROUNDTABLE
18.30 THE NEWSMAKERS
20.00 NEWS
20.15 NEWSFEED
20.30 WESTMINSTER WATCH
21.00 NEWS
21.30 THE INNERVIEW
22.00 NEWSHOUR
23.00 NEWS
23.30 AFRICA MATTERS
00.00 NEWS
00.30 ROUNDTABLE
01.00 NEWS
01.30 THE NEWSMAKERS
02.00 NEWS
02.30 CAPITOL HILL SHOW

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
18.00 LGS'ye DOĞRU
19.00 Bir Şey Sorabilir Miyim?
20.55 YAPABİLİRSİN
21.00 Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30 Büyük Düşler Büyük İşler
22.30 SANAT NİNJASI
22.55 Doğanın Söyledikleri
23.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15 Formülsüz Hayat
01.15 Olimpiyat Yıldızları
01.30 Sporcu Günlüğü
01.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00 LGS'ye DOĞRU
04.00 Bir Şey Sorabilir Miyim?
04.15 YKS'ye Doğru
05.55 Olimpiyat Yıldızları
06.10 Sporcu Günlüğü
06.25 DİJİTAL DÜNYA
06.30 BİLİM AVCILARI
06.40 My Turkey