TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI

TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1
14.00 Mehmed: Fetihler Sultanı
17.45 Lingo Türkiye
19.55 İddiaların Aksine
20.00 Kara Ağaç Destanı
02.20 Mehmed: Fetihler Sultanı
05.00 Kapanış

TRT 2 Yayın Akışı

TRT 1
19.00 Karalama Defteri
19.15 Fotoğraflar
20.00 Yüzyılın Birikimi
21.00 Resme Yolculuk
21.30 Yabancı Sinema: Yol Türküsü (Pather Panchali)
23.45 Türkiye'nin Kelimeleri
00.45 Hayat Sanat
01.15 Yabancı Sinema: Yol Türküsü (Pather Panchali)
03.30 Türkiye'nin Kelimeleri
04.30 Resme Yolculuk

TRT BELGESEL Yayın Akışı

TRT 1
17.30 Sincabın Öyküsü
18.25 Yok Olmadan Keşfet
20.00 Hedef Sıfır Atık
20.30 Bir Dövüşçünün Dünya Maceraları
21.30 Sıra Dışı Bir Kaya
22.30 Karanlık Miras
23.20 Gecenin Ardından
00.20 Şehirden Uzakta
01.25 Anadolu'da Yaşam
02.15 Bir Dövüşçünün Dünya Maceraları
03.20 Yok Olmadan Keşfet
04.00 Hedef Sıfır Atık
04.35 Doğu'nun Kayıp Silüetleri
05.05 Gol Atan Cepheye
05.35 Bir Dünya Yaşam
06.05 Çırak
06.40 Hurdadan Hazineye
06.55 Tanıtım

TRT HABER Yayın Akışı

TRT 1
18.00 Sıcak Haber
18.55 Piyasa Raporu
19.55 Ana Habere Doğru
20.00 Ana Haber 20
21.00 Birinci Sayfa
00.00 Gece Bakışı
02.00 Gün Sonu
03.45 Kalkınma Yolunda 100 Yıl
03.55 Hava Durumu
04.00 Haber 04
04.50 Şehirlerimizle Türkiye
04.55 Hava Durumu
05.00 Haber 05
05.45 Demokrasi Yolunda 100 Yıl
05.55 Hava Durumu

TRT SPOR Yayın Akışı

TRT 1
16.00 GÜNDEM FUTBOL
17.30 DÜNYADAN SPOR
20.00 TRENDYOL 1. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI 25. HAFTA ÜMRANİYESPOR - ALTAY
22.00 AKTÜEL FUTBOL
23.30 İleri Üçlü
01.00 SPOR ARTI
02.00 İSKOÇYA PREMİERSHİP ÖZETLER
02.15 Yapabilir Misin?
02.30 TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
05.30 İleri Üçlü

TRT SPOR YILDIZ Yayın Akışı

TRT 1
18.45 Spor Atlası
18.55 HAVALI SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI / HAVALI TÜFEK ERKEKLER FİNALLERİ
19.55 Olimpiyat Yıldızları
20.10 ÇOCUKÇA SPOR
20.30 Haber Bülteni
20.40 HAVALI SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI / HAVALI TÜFEK ERKEKLER FİNALLERİ
21.25 Spor Atlası
21.35 EUROCUP ÖZETLER
21.55 "DÜNYA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI 1. GÜN AKŞAM SEANSI"
00.25 Spor Takvimi
00.30 Haber Bülteni
00.45 "20. KIŞ DEAFLYMPİCS OYUNLARI / CURLİNG ERKEKLER TÜRKİYE-MACARİSTAN "
02.00 HAVALI SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI / HAVALI TÜFEK ERKEKLER FİNALLERİ
02.45 "DÜNYA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI 1. GÜN AKŞAM SEANSI"
05.15 HAVALI SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI / HAVALI TÜFEK KARIŞIK TAKIM FİNALLERİ
06.00 Sporla Değişen Hayatlar
06.15 EUROLEAGUE ÖZETLER
06.40 Olimpiyat Yıldızları
06.55 KADRAJ

TRT MÜZİK Yayın Akışı

TRT 1
17.30 Radyo Sanatçıları Konseri
18.30 Serkan Çağrı Sahnesi
20.00 Üç Yâren
21.00 Akşam Sefası
22.30 Yavuz Bingöl ile Söz ve Müzik
23.30 Mazhar Alanson ile
00.15 18. Alanya Uluslararası Caz Günleri
01.30 Serkan Çağrı Sahnesi
02.30 Şarkımız Bizim
03.15 Etno Balkan
03.45 Sokağın Nefesi
04.15 Santurun Sesi
04.45 Yavuz Bingöl ile Söz ve Müzik
05.45 Sazlar Söylüyor
06.00 Ezgiler

TRT ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
18.30 Çizgi Film "Heidi"
18.55 Rüzgar Gülü
19.50 Haberin Olsun
20.05 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.30 Çizgi Film "Vikingler"
20.55 Çizgi Film "Hazine Takipçileri"
21.20 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
21.30 Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45 Çizgi Film "Heidi"
22.10 Çizgi Film "Z Takımı"
22.35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00 Çizgi Film ''İbi''
23.25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50 Variloto
00.15 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35 Çizgi Film "Aslan"
01.00 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55 Çizgi Film "Erdem"
03.20 Çizgi Film "Aslan"
03.45 Çizgi Film "Doru"
04.10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25 Çizgi Film "Kare"
05.40 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05 Çizgi Film ''İbi''

TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı

TRT 1
19.05 Aslan Parçası Cesur
19.20 Galip Mülayim
19.45 Fülfül Hac Yolunda
20.00 Mimikolar
20.10 Hay Hak
20.25 Geri Dön Çufi
20.40 Aslan Parçası Cesur
20.55 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
21.10 Heybeli Tiyatro
21.25 Temel'den Öğreniyorum
21.30 Haklı Karınca
21.45 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.00 7 Kıtadan İyilik Habercileri
22.15 Küçük Hafız Emin
22.30 Dikkat Balonu
22.45 Hay Hak
23.00 Meraklı Hafiye
23.15 Aslan Parçası Cesur
23.30 Galip Mülayim
23.40 7 Kıtadan İyilik Habercileri
23.55 Fülfül Hac Yolunda
00.10 Mimikolar
00.20 Hay Hak
00.35 Geri Dön Çufi
00.50 Aslan Parçası Cesur
01.05 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
01.20 Heybeli Tiyatro
01.35 Temel'den Öğreniyorum
01.40 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
01.55 Haklı Karınca
02.10 7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.25 Küçük Hafız Emin
02.40 Dikkat Balonu
02.55 Hay Hak
03.10 Meraklı Hafiye
03.25 Aslan Parçası Cesur
03.40 Galip Mülayim
03.50 7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.05 Fülfül Hac Yolunda
04.20 Mimikolar
04.30 Hay Hak
04.45 Geri Dön Çufi
05.00 Aslan Parçası Cesur
05.15 Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
05.30 Heybeli Tiyatro
05.45 Temel'den Öğreniyorum
05.50 Haklı Karınca
06.05 Cümbür Cemaat (Kamptayız)
06.20 Temel'den Öğreniyorum
06.27 ..........

TRT TÜRK Yayın Akışı

TRT 1
18.25 Rumeli Lezzetleri
18.55 Kış Mutfağı
19.50 Mikrofon Senin Anadolu
20.00 Sığınak
21.00 Seksenler
22.00 Tutunamayanlar
22.35 İstanbul Saati
23.35 Kültür Pusulası
00.10 Mikrofon Senin Anadolu
00.20 Sığınak
01.20 Aile
02.20 İstanbul Saati
03.20 Günaydın Hayat
04.50 Balkan Sözlüğü
05.00 Sağlık Olsun
06.00 Mutfak Tüyoları
06.05 Rehber
07.00 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
07.05 ..........

TRT AVAZ Yayın Akışı

TRT 1
16.55 Rusça Haber
17.00 Avaz Gündem
20.00 Koçum Babam
20.30 Göçen Lezzetler
21.00 Avaz Haber
21.30 Hafıza
22.00 24 Saat Tabiat Kuşağında
23.00 Geleneksel Sporların İzinde
23.30 Orada Bir Köy Var
00.00 Reçetesiz Hayat
00.30 Yaşayan İnsan Hazineleri
01.00 Hafıza
01.30 Beni Böyle Sev

TRT KURDÎ Yayın Akışı

TRT 1
17.55 İslamın Nuru
18.55 Hava Durumu Kurmanci
20.00 Yabancı Sinema - SULTAN
22.40 Siyasetname
00.10 Ailenin Yeni Üyesi
01.10 Yabancı Sinema - SULTAN
03.50 Yaşam
04.25 2023 Belgeselleri
05.00 Zor İşler
05.30 Dağ Ve Çoban

TRT WORLD Yayın Akışı

TRT 1
18.00 ROUNDTABLE
18.30 THE NEWSMAKERS
20.00 NEWS
20.15 NEWSFEED
20.30 MONEY TALKS
21.00 NEWS
21.30 STRAIT TALK
22.00 NEWSHOUR
23.00 NEWS
23.30 THE NEWSMAKERS
00.00 NEWS
00.30 ROUNDTABLE
01.00 NEWS
01.30 MONEY TALKS
02.00 NEWS
02.30 CAPITOL HILL SHOW

TRT EBA Yayın Akışı

TRT 1
18.00 LGS'ye DOĞRU
19.00 Bir Çocuk Büyüyor
20.55 YAPABİLİRSİN
21.00 Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30 BEYNİN SIRLARI
22.20 BİLİM AVCILARI
22.30 SANAT NİNJASI
23.00 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15 Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
00.45 Yiyeceğin Serüveni
01.10 Günlük Hayatta İngilizce
01.15 Olimpiyat Yıldızları
01.30 Sporcu Günlüğü
01.45 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15 OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45 Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00 LGS'ye DOĞRU
04.00 Bir Çocuk Büyüyor
04.15 YKS'ye Doğru
05.55 Olimpiyat Yıldızları
06.10 Sporcu Günlüğü
06.25 DİJİTAL DÜNYA
06.30 BİLİM AVCILARI
06.40 My Turkey