Megint a Magyar Zászló lengetett Törökországban

A hétvégén rendezték a 8.Eurázisia Nemzetközi Hagyományos Íjász Bajnokságot (ETRAC) Törökország Adana/Yüreğir városában, 600 bel- 120 külföldi sportolóval.

589317
Megint  a Magyar Zászló  lengetett Törökországban

Törökország legnagyobb hagyományos 8.Eurázisia Nemzetközi Hagyományos Íjász Bajnoksága került megrendezésre október 7-8 között.

Mónus József, magyar íjasz megismételte korábbi sikerét. Mónus József nyerte a Törökországban rendezett nemzetközi hagyományos íjászbajnokságot a korlátlan erejű íjak kategóriájában.

A Eurázsiai Tradicionális Íjász Versenyen aranyérmet nyert Lukas Novotny magyar íjász, akit török íjászok követtek.Ezzel győztesként emelkedett a Magyar Zászló Törökországban is. A 4. Eurázsia Bajnoki cím is megvan! A második helyezettet 50 méterrel előzte meg “Csillag'.