Az első helyről rajtol Kenan Sofuoğlu

Megszerezte a pole pozíciót a török motoros a Supersport Világbajnokság 10. versenyén

390698

Kenan Sofuoğlu török motorversenyző vasárnap az első helyről rajtolhat a Supersport Világbajnokság 10. versenyén Spanyolországban.
A spanyolországi Jerez 4.423 méteres pályáján rendezett verseny pole pozícióját 1.43.528-as időeredménnyel szerezte meg a Kawasaki Pucetti török versenyzője. A bajnokságban jelenleg az élen álló Sofuoğlu ebben a szezonban Nagy-Britannia és Thaiföld után harmadszor szerezte meg a pole pozíciót.
Az MV Agusta Reparto Corse olasz versenyzője, Zanetti, 1.43.951-tel a második, a CORE Motorsport amerikai motorosa, Patrick Jacobsen pedig 1.44.112-vel a harmadik lett.
A bajnokság 10. futamát vasárnap, 11:40-kor futják. Az első 10 helyről kezdő versenyzők a következők:
1. Kenan Sofuoğlu (Kawasaki Puccetti): 1.43.528
2. Lorenzo Zanetti (MV Agusta Reparto Corse): 1.43.951
3. Patrick Jocobsen (CORE Motorsport): 1.44.112