Kikapott a Trabzonspor

A Trabzonspor az UEFA Európa-kupa 2. fordulójának első mérkőzésén 4-0-ra kikapott a Napolitól.

226148

A Trabzonspor csapata házigazdaként, Törökországban szenvedett 4-0 arányú vereséget a vendégcsapat Napolitól.
A török csapat már az első félidőben nagyon szervezetlenül kezdett, és a későbbiekben sem talált magára. Még fél óra sem telt el a mérkőzésből, és a Napoli már három gólt rúgott, ezzel gyakorlatilag már biztosítva továbbjutását.
Az olasz csapat gólszerzői a 6. percben Henrique, a 20. percben Higuaín, és a 27. percben Gabbiadini voltak.
Így a második félidő a vendégcsapat 3-0-s vezetésével kezdődött. A Trabzonspor a második félidőben sem jutott szóhoz, míg a vendégcsapat a 90+2. percben Zapata lövésével még 4-0-ra módosította az állást.
Ezek után a török csapat számára a visszavágó sajnos szinte már csak formalitás lesz.