A PSG és a Chelsea elődöntőbe jutott

Az UEFA Bajnokok Ligája negyeddöntő mérkőzésében a PSG és a Chelsea kiesett, de gólkülönbséggel jutott elődöntőbe

1621204

Az UEFA Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a PSG hazai pályán 1-0-ra vereséget szenvedett a Bayern Münchentől.

A Bayern München gólját 40. percben Maxim Choupo-Moting szerezte.

A Münchenben tartott első mérkőzésben a PSG 3-2-re legyőzte a Bayern Münchent, és gólkülönbséggel elődöntőbe jutott.

A párizsi csapat ellenfele lesz a Manchester City és Borussia Dortmund közti mérkőzés győztesének.

A koronavírus elleni korlátozások miatt Spanyolország Sevilla városában tartották a Chelsea és a Porto közti mérkőzést.

A Porto 1-0-ra legyőzte a Chelseát. A Chelsea 2-0-ra legyőzte a Portót az első mérkőzésben, és gólkülönbséggel jutott elődöntőbe.

A londoni csapatnak lesz ellenfele a Real Madrid és a liverpool közti mérkőzés győztese.

Az első mérkőzések április 27-28. között, visszavágók pedig május 4-5. között fognak zajlani.

A döntőmérkőzés pedig május 29-én lesz az Isztambul Atatürk Olimpiai stadionban.