Rita Ora hedh në treg këngën më të re ”Anywhere”

Rita Ora ka sjellë projektin e ri muzikor ‘Anywhere’ ku shfaqet tepër bukur dhe ekstravagante në rrugët e Amerikës.

831746
Rita Ora hedh në treg këngën më të re ”Anywhere”

Pas tre muajsh me suksesin e ‘Your Song’, ajo ka ardhur e vetme një këngë ritmike dedikuar dashurisë.

Flitet për një vajzë që kërkon të shkojë në çdo vend të botës, mjafton të ketë pranë personin e zemrës. Ka disa kohë që Rita bën projekte muzikore të tilla, por nuk dihet nëse në jetën e saj ka hyrë një person i veçantë.

Në klipin e këngës ajo shfaqet duke shijuar atmosferën dhe kërcyer në çdo moment.

Pritet që ky të jetë suksesi i rrudhës për këngëtaren me famë ndërkombëtare pasi numëron 22 mijë klikime për vetëm një orë.


Fjalët Kyçe: #Rita Ora , #Your Song , #Anywhere

Lajme të ngjashme