Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro140,5962143,7770
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro87,872687,9370
Yarım AltınEuro280,3136287,5540

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
FENIS0,410010,8100
GENYH19,950010,2200
BAKAN3,060010,0700
EKIZ0,770010,0000
MZHLD1,320010,0000
TGSAS5,36008,7200
SODSN3,92008,5900
VESTL4,79007,8800
DGATE6,05007,4600
DIRIT1,36006,2500

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
ASYAB0,8000-19,1900
KSTUR38,6000-19,0800
FVORI0,1800-14,2900
OSMEN2,5000-11,0300
IPEKE1,7600-10,6600
TUCLK2,6900-10,6300
KOZAA1,8000-9,5500
ANSA1,0000-9,0900
GLRYH0,9000-8,1600
ETILR4,5500-8,0800

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU03096449,21,0657
XU05075636,80,9447
XU10078634,550,9111
XUHIZ54834,040,5581
XULAS72364,42-0,4863
XUMAL106613,421,3972
XUSIN73359,22-0,1432
XUTEK30784,060,1739
XUTUM78430,650,8180
XYORT23071,34-0,0520

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
GARAN8,4000942431456,4000
HALKB15,2500323370082,8500
VAKBN4,7200292537388,1300
ISCTR5,4700253194551,2800
THYAO6,8000194620802,1600
AKBNK7,8600178812686,3700
YKBNK4,670098988654,0700
KRDMD2,190094291883,7300
SAHOL9,810071181590,7500
PETKM3,550070576450,9000
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.