Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro141,5163144,7498
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro88,447788,5320
Yarım AltınEuro282,1482289,4996

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
RHEAG0,900011,1100
KRDMA2,440010,4100
KRDMB3,03009,7800
KRATL1,27007,6300
GARFA2,42006,6100
ALKA1,78006,5900
KRDMD1,50006,3800
RAYSG0,91004,6000
KUTPO2,80004,4800
RODRG2,17004,3300

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
AKSEL10,5500-10,2100
YBTAS1820,0000-7,1400
FINBN3,2200-4,4500
MMCAS12,2000-4,3100
MCTAS3,6200-4,2300
BRKO0,4800-4,0000
ETYAT0,8500-3,4100
KRSAN5,1800-3,1800
ASCEL4,6500-3,1300
TACTR8,2500-2,9400

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU03089753,39-0,3260
XU05070667,53-0,2357
XU10073328,55-0,2011
XUHIZ54163,010,0668
XULAS72489,760,6428
XUMAL99136,64-0,4245
XUSIN66101,510,3235
XUTEK27504,130,8243
XUTUM73170,24-0,1232
XYORT21891,78-0,2429

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
KRDMD1,5000139077677,5000
GARAN7,850079905007,6000
THYAO6,880077645137,8900
KRDMB3,030066940271,1100
HALKB13,400053318257,4000
KRDMA2,440034319335,5900
VAKBN4,320026323750,4100
NETAS7,240022494993,4300
AKBNK7,270019929578,7100
TCELL11,950018662306,9500
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.