Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

AlışSatış
USDDolar2,16102,1620
EUREuro2,83902,8410
EndeksHacim
BIST 100Euro80312,940
BIST 50Euro77387,010
BIST 30Euro98678,120

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro143,3142146,5881
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro89,571489,6563
Yarım AltınEuro285,7328293,1761

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
MEGAP1,160016,0000
EKIZ0,67009,8400
ARTI2,55009,4400
DGATE4,72008,5100
DAGHL2,56008,4700
IZMDC3,31007,4700
YESIL0,88007,3200
KOZAL23,25006,4100
AYES1,08005,8800
DZGYO2,28005,5600

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
ANSA1,2600-9,3500
KPHOL0,5000-9,0900
INTEM13,4000-5,6300
YBTAS1505,0000-5,3500
FRIGO0,2000-4,7600
BAKAN3,0600-4,6700
IZFAS3,1100-4,6000
EGEEN127,5000-4,4900
KILER1,7200-4,4400
ANELE1,4400-4,0000

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU03098678,12-0,8286
XU05077387,01-0,6993
XU10080312,94-0,6534
XUHIZ55358,49-0,1867
XULAS72119,3-0,3172
XUMAL109261,16-1,0326
XUSIN74852,6-0,1086
XUTEK31052,390,1252
XUTUM80045,81-0,6166
XYORT22959,771,0024

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
GARAN8,4700681593485,9800
HALKB15,8500283431774,6500
VAKBN4,9800225528332,1000
ISCTR5,5800209372355,8800
AKBNK8,2400167570346,1300
THYAO6,8500119569888,0800
EKGYO2,7200109168848,7000
SAHOL10,000085814364,3200
TCELL12,650076941917,4000
YKBNK4,810061537058,1500
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.