Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro142,1514145,3992
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro88,844688,9292
Yarım AltınEuro283,4143290,7985

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
KSTUR14,900019,6800
EKIZ0,820010,8100
DENCM8,79009,8800
SKTAS3,00007,1400
PRKME4,06007,1200
MRGYO0,38005,5600
BURCE5,40005,2600
KRSAN4,69004,4500
EPLAS1,89004,4200
KOZAL23,40004,2300

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
ANSA1,3200-12,0000
LATEK0,4000-6,9800
ATSYH1,0300-6,3600
TARAF3,5500-6,3300
OSMEN3,0000-4,7600
FENIS0,2900-3,3300
TRNSK0,3000-3,2300
IHYAY0,3100-3,1300
EMKEL1,5500-3,1300
SEKFK0,7300-2,6700

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU03098847,63-0,4098
XU05077633,97-0,3194
XU10080577,7-0,3066
XUHIZ55375,43-0,2533
XULAS73050,70,3108
XUMAL109573,39-0,4287
XUSIN75329,11-0,0678
XUTEK31380,640,2554
XUTUM80316,03-0,2934
XYORT23001,04-0,4210

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
GARAN8,5400263660313,8200
HALKB15,9000148479010,9500
THYAO6,9200130830176,7100
VAKBN5,0300114004506,0400
AKBNK8,220094842294,5500
ISCTR5,650073431725,7700
PGSUS27,600039279768,4500
PRKME4,050039252818,0800
KRDMD2,340039202032,1100
PETKM3,620036460938,6000
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.