Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

AlışSatış
USDDolar2,09302,0930
EUREuro2,82202,8240
EndeksHacim
BIST 100Euro83599,140
BIST 50Euro80713,40
BIST 30Euro103063,410

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro140,5488143,7608
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro87,843087,9271
Yarım AltınEuro280,2192287,5216

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
IHYAY0,370012,1200
MMCAS20,100011,6700
CEMAS0,790011,2700
HALKS2,890010,3100
TEPAS4,80009,5900
NIBAS0,81009,4600
METRO0,71009,2300
IHLAS0,38008,5700
ISYHO0,51008,5100
IHMAD2,18008,4600

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
LATEK0,5000-9,0900
RODRG1,5800-3,0700
BAKAN3,3600-2,8900
AKSEN2,8900-2,0300
JANTS19,8500-1,9800
ATAGY1,5200-1,9400
DOGUB1,0900-1,8000
RYGYO0,5500-1,7900
LIDFA2,8700-1,7100
OZGYO1,2000-1,6400

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU030103063,410,9826
XU05080713,40,9074
XU10083599,140,8906
XUHIZ56406,840,2236
XULAS70205,740,3921
XUMAL114622,931,2921
XUSIN77311,250,5406
XUTEK30328,220,3511
XUTUM83132,10,8891
XYORT23212,480,9102

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
GARAN9,0600240778621,1100
HALKB16,9500122583790,0000
VAKBN5,240095172793,1000
AKBNK8,480085923180,1100
ISCTR6,130068603056,9500
EKGYO2,860042246989,2200
KRDMD2,310039673665,6600
YKBNK5,070037084085,3800
VESTL3,650026350977,0800
EREGL4,660018301966,6100
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.