Sayfa içeriğine erişmek için tıklayın
X

Hızlı Erişim Menüsü

TV Yayın Akışı
Mobil
TRT Market
RSS
Fotoğraflar
Video
Engelsiz TRT

TV Kanalları Menüsü

ALTIN

TürAlışSatış
Çeyrek AltınEuro142,4056145,6592
Serbest Piyasa Altın TL/GrEuro89,003589,0882
Yarım AltınEuro283,9212291,3184

BIST GÜNLÜK PERFORMANS

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
YUNSA5,410019,4300
MRGYO0,490013,9500
HATEK3,470013,0300
FFKRL5,360010,7400
GEDIZ1,480010,4500
GENYH24,00009,0900
LOGO10,49008,5900
KIPA1,39007,7500
GARFA2,81007,6600
KILER1,60006,6700

EN ÇOK AZALAN HİSSELER

HisseFiyat% Değişim
AKSEL7,6500-19,0500
SERVE0,7900-10,2300
POLTK8,6800-5,0300
AKFGY1,3600-4,9000
YGYO0,4300-4,4400
EGLYO3,3000-4,3500
IDAS0,2400-4,0000
BALAT1,2500-3,8500
METAL0,7700-3,7500
KRDMA2,3300-3,7200

EN ÇOK İŞLEM GÖREN ENDEKSLER

EndeksFiyat% Değişim
XU03089460,34-0,5085
XU05070467,86-0,4331
XU10073170,03-0,3781
XUHIZ54080,34-0,5329
XULAS71952,62-1,1144
XUMAL98774,1-0,4518
XUSIN66251,850,0210
XUTEK27599,970,7792
XUTUM73049,94-0,3363
XYORT22028,880,1222

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

HisseFiyatHacim
GARAN7,7900445641699,8800
KRDMB3,3200266484046,3400
HALKB13,4500265545991,8000
THYAO6,8200156531734,3500
VAKBN4,3300140932720,1800
ISCTR5,0300112073422,0400
AKBNK7,1900110475788,5100
KRDMD1,470090588608,2600
PGSUS29,550068578592,9000
PETKM2,850062654572,0600
Hisseler >
Ulusal Pazar >
2. Ulusal Pazar >
BIST Gözaltı >
BIST Endeksler >
BIST Yeni Ekonomi >
Döviz >
Altın >

HİSSELER

Yasal Uyarı
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. BIST hisse senetleri, endeksleri ve Tahvil Bono verileri en az 15 dakika gecikmelidir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.