Legfrissebb információ az új koronavírus-járványról (COVID-19)

Legfrissebb adatok, statisztikák, a fertőzési és a halálozási arány. Interaktív térkép segítségével könnyen követhet minden egyes részletet, és naprakész információkat talál az országok utolsó helyzetéről.

*Az adatok a Johns Hopkins Egyetem által rendszeresen közzétett adatok. Ezek az adatok nem mindig aktuálisak minden egyes ország esetén, csak az országok hivatalos adatai megjelenése után érhetők el a legfrissebb adatok.
Világszerte
Fertőzéses esetek683.084.705
Halálesetek6.824.496
Gyógyultak637.027.732
OrszágnévFertőzéses esetekHalálesetekGyógyultakAktív esetek
Egyesült Államok106.082.7591.153.526103.746.9981.182.235
India44.700.667530.81844.161.9227.927
Franciaország39.735.279165.45439.468.692101.133
Németország38.326.616170.23138.012.000144.385
Brazília37.204.677699.91736.249.161255.599
Japán33.398.53673.63221.712.44611.612.458
Dél-Korea30.749.74034.21130.535.014180.515
Olaszország25.651.205188.75025.320.467141.988
Egyesült Királyság24.423.396208.45824.173.88041.058
Oroszország22.550.395396.97421.902.407251.014
Törökország17.042.722101.492016.941.230
Spanyolország13.783.163119.87213.632.06131.230
Vietnám11.527.18743.18610.614.886869.115
Ausztrália11.301.21919.76011.259.55521.904
Tajvan10.239.95518.89210.064.444156.619
Argentína10.044.957130.4729.913.653832
Hollandia8.607.12922.9928.568.72915.408
Irán7.580.858145.0917.342.49093.277
Mexikó7.516.046333.3626.755.386427.298
Indonézia6.742.814160.9846.577.6524.178
Lengyelország6.483.371119.2165.335.9401.028.215
Kolumbia6.361.810142.6656.185.32733.818
Ausztria6.015.53722.0715.953.87239.594
Görögország5.920.42836.4475.867.95016.031
Portugália5.573.50926.3625.541.7225.425
Ukrajna5.427.360111.4575.287.77428.129
Chile5.243.65364.4435.170.2338.977
Malajzia 5.047.04036.9725.000.4119.657
Izrael4.810.69812.3724.781.25217.074
N. Korea4.772.813744.772.7390
Belgium4.767.73033.9824.682.43051.318
Thaiföld4.728.48233.9294.692.6361.917
Csehország4.629.24442.6054.577.0759.564
Kanada4.618.05951.8004.533.98632.273
Peru4.490.491219.6944.268.0762.721
Svájc4.396.05514.4524.375.2036.400
Fülöp-szigetek4.079.50166.3044.004.7838.414
Dél-afrikai Köztársaság4.071.639102.5953.912.50656.538
Románia3.359.83967.8213.278.22513.793
Dánia3.177.2908.3423.167.4801.468
Hongkong2.884.42213.4732.868.1322.817
Svédország2.701.19223.8232.673.9233.446
Szerbia2.512.16117.9442.478.35115.866
Irak2.465.54525.3752.439.497673
Szingapúr2.255.8121.7222.149.583104.507
Új-Zéland2.250.9523.9662.237.2169.770
Magyarország2.198.46148.7912.144.9424.728
Banglades2.037.97829.4451.998.44810.085
Szlovákia1.864.90421.0741.842.7911.039
Grúzia1.831.77117.0041.776.54838.219
Jordánia1.746.99714.1221.731.0071.868
Írország1.706.1768.7501.694.5902.836
Pakisztán1.578.91830.6481.538.6899.581
Norvégia1.480.3865.2131.474.179994
Finnország1.465.2569.0281.453.7052.523
Kazahsztán1.409.22013.8471.383.02012.353
Szlovénia1.337.5967.0951.324.6255.876
Litvánia1.312.2099.6231.296.3206.266
Bulgária1.299.05738.2441.258.4342.379
Marokkó1.272.58516.2961.256.151138
Horvátország1.270.07518.0251.251.558492
Guatemala1.242.26220.1841.221.0761.002
Libanon1.234.00810.8581.087.587135.563
Costa Rica1.219.0749.291860.711349.072
Bolívia1.195.36622.3721.163.0339.961
Tunézia1.151.59329.35501.122.238
Kuba1.112.7438.5301.104.11796
Ecuador1.058.00436.0161.021.105883
Egyesült Arab Emírségek1.055.7162.3491.037.24516.122
Uruguay1.035.0467.6191.026.854573
Panama1.032.9398.6121.023.439888
Mongólia1.007.9072.1791.005.7217
Nepál1.001.20212.020989.15230
Fehéroroszország994.0377.118985.5921.327
Lettország976.6226.270969.977375
Szaúd-Arábia 832.0369.626818.2564.154
Azerbajdzsán829.30310.153818.969181
Paraguay808.64319.8810788.762
Bahrejn715.1151.557711.0682.490
Srí Lanka672.06116.833655.21711
Kuvait664.7722.570660.2371.965
Dominikai Köztársaság660.8484.384644.78511.679
A Dél Ciprusi Görög Rész653.6671.341647.7524.574
Mianmar (Burma)634.02119.490614.48942
Palesztina621.0085.404615.445159
Moldova616.34512.048504.142100.155
Észtország616.0992.957524.99088.152
Venezuela552.3075.854546.183270
Egyiptom515.85224.613442.18249.057
Líbia507.2066.437500.7645
Kína503.3025.272379.053118.977
Etiópia500.3847.573487.4655.346
Katar497.582688495.7611.133
Réunion486.588921418.57267.095
Honduras472.43211.1110461.321
Örményország447.7788.733435.1623.883
Bosznia-Hercegovina401.97316.296379.0846.593
Omán399.4494.628384.66910.152
Észak-Macedónia347.3279.665337.068594
Zambia343.4884.057339.225206
Kenya342.9585.688337.24327
Albánia334.5793.600329.2851.694
Botswana329.7852.801326.96915
Luxemburg297.7571.133288.9917.633
Montenegró289.5222.812286.067643
Brunei Szultanátus280.790225243.60136.964
Algéria271.5626.881182.89381.788
Nigéria266.6413.155259.9383.548
Zimbabwe264.4565.678258.484294
Üzbekisztán251.6601.637241.4868.537
Mozambik233.2142.242228.8052.167
Martinique229.8071.0980228.709
Laosz218.0337580217.275
Afganisztán210.0057.896191.94010.169
Izland209.1912290208.962
Kirgisztán206.7402.991196.4067.343
Guadeloupe202.0041.0100200.994
El Salvador201.7854.230179.41018.145
Trinidad és Tobago190.7354.368186.234133
Maldív-szigetek185.755311163.68721.757
Ghána171.4121.462169.89654
Namíbia171.2224.090167.09933
Uganda170.5703.630100.43166.509
Jamaica154.5383.528102.57248.438
Kambodzsa138.7223.056135.6651
Ruanda133.1941.468131.64779
Kamerun124.7411.968122.640133
Málta117.898831116.379688
Barbados106.798579106.2118
Angola105.2981.933103.34223
Csatorna-szigetek101.626228101.233165
Francia Guyana98.04142011.25486.367
Kongói Demokratikus Köztársaság95.8621.46484.39510.003
Szenegál88.9511.97186.96713
Malawi88.7112.68685.619406
Elefántcsontpart88.29783487.45211
Suriname82.4671.404081.063
Új-Kaledónia79.89631479.56715
Francia Polinézia78.101649077.452
Szváziföld74.3231.42572.82474
Guyanai Szövetkezeti Köztársaság73.1101.29871.79121
Belize70.78268870.0859
Fidzsi-szigetek68.91188367.0141.014
Madagaszkár67.9711.42466.52027
Szudán63.8995.02658.569304
Mauritánia63.66899762.441230
Zöld-foki Köztársaság63.25241362.78158
Bhután62.6472161.5641.062
Szíria57.4783.16454.3140
Burundi53.6613853.56954
Seychelle-szigetek50.93717250.75015
Gabon48.98130648.6741
Az Andorrai Hercegség47.90816547.563180
Pápua Új-Guinea46.82667043.9822.174
Curaçao45.98629544.720971
Aruba44.08223642.4381.408
Tanzánia42.942846042.096
Mayotte42.004188041.816
Mauritius41.7961.04340.080673
Togo39.43629039.11729
Guinea38.28046737.75756
Man-sziget38.008116037.892
Bahama 37.49183336.366292
Lesotho34.79072325.9808.087
Feröer-szigetek34.65828034.630
Haiti34.20286033.052290
Mali33.10074332.26295
Kajmán-szigetek31.472378.55322.882
Saint Lucia30.02840929.095524
Benin27.99916327.8306
Szomália27.3341.36113.18212.791
Kongó25.37538624.006983
Solomon Islands24.575153024.422
Micronesia24.19563024.132
San Marino23.74712323.57450
Kelet-Timor23.42213823.102182
Burkina Faso22.05639621.59664
Liechtenstein21.4369021.3433
Gibraltár20.46211116.5793.772
Grenada19.68023819.35884
Bermuda18.84916318.67313
Nicaragua18.4912254.22514.041
Dél-Szudán18.36813818.115115
Tajikistan17.78612517.264397
Egyenlítői-Guinea17.22918316.907139
Tonga16.8131315.6381.162
Samoa16.673311.60515.037
Monaco16.1356715.99276
Dominikai Közösség15.7607415.67313
Marshall Islands15.7231715.62185
Dzsibuti 15.69018915.42774
Közép-afrikai Köztársaság15.36811315.20055
Gambia12.59837212.18937
Szent Márton-sziget12.276631.39910.814
Vanuatu12.0141411.97624
Grönland11.971212.7619.189
Jemen11.9452.1599.124662
Holland Karib-térség11.6823810.4761.168
Sint Maarten11.0239110.90527
Eritrea10.18910310.0860
Niger9.9313128.890729
Saint Vincent és a Grenadine-szigetek 9.5931249.4663
Bissau-Guinea9.1341768.720238
Antigua és Barbuda 9.1061468.9546
Comoros9.0671618.88521
Libéria8.0902957.78312
Sierra Leone7.76212607.636
Chád7.6851944.8742.617
Brit Virgin-szigetek 7.3056407.241
Cook Islands7.03327.0301
Saint Kitts és Nevis6.597486.5490
Turks- és Caicos-szigetek6.565386.50918
São Tomé és Príncipe6.349776.21953
Palau5.99595.9851
Saint-Barthélemy5.459605.453
Nauru5.39315.34745
Kiribati5.014182.7032.293
Anguilla3.904123.87913
Makaó3.5151213.3922
Saint Pierre és Miquelon3.45222.4491.001
Wallis and Futuna3.42774382.982
Tuvalu2.805002.805
Saint Helena2.166022.164
Falkland-szigetek1.93001.9300
Montserrat1.40381.37619
Niue79607942
Apostoli Szentszék290290
Nyugat-Szahara10190
Tokelau5005
Cocos (Keeling) Islands0000
Bouvet Island0000
American Samoa0000
Antarctica0000
British Indian Ocean Territory010-1
Christmas Island0000