آوروپا لیگی: تورکیه-‌نین 3 کلوبو سفرده اوینایا‌جاق

بو گون آوروپا لیگینده 4-جو  تورا یئکون وورولا‌جاق.

آوروپا لیگی: تورکیه-‌نین 3 کلوبو سفرده اوینایا‌جاق

بو گون آوروپا لیگینده 4-جو  تورا یئکون وورولا‌جاق.

بیر گون اؤنجه کئچیریلن "ویتوریا گیمارش" – "آرسنال" موسابیقه سی ایله ایستارت گؤتورن تورون 23 اویونو  اوینانیلا‌جاق.

آذربایجان شامپیونو "قاراباغ" سفرده قیبریس آپوئل-ی ایله اوز-اوزه گله‌جک. A قروپونون دیگر قارشیلاشماسیندا "سویا" "دودلانژ"ین قوناغی اولا‌جاق.

تورکیه-‌نین اوچ تیمی ده 2-جی  دؤوره‌ده ایلک موسابیقه لرینه چیخا‌جاق. "بشیکتاش" رقیب میدانیندا "براگا" ایله اوز-اوزه گله‌جک.

"باشاکشهر" سفرده "ولفسبرگ"ین قوناغی اولا‌جاق. "ترابزونسپور" ایسه "کراسنودار"لا گؤروشه‌جک.

آوروپا لیگی

قروپ مرحله‌سی

4-جو تور، 7 نوامبر

A قروپو

20:55 آپوئل (قیبریس ایجماسی) – "قاراباغ" (آذربایجان)

20:55 "دودلانژ" (لوزگرامبورگ) – "سویا" (ایسپانیا)

B قروپو

 20:55 "کپنهاگن" (دانیمارکا) – "دینامو کیو" (اوکراینا)

20:55 "لوگانو" (سوئیس) – "مالمؤ" (سوئد)

C قروپو

20:55 "بازل" (سوئیس) – "ختافه" (ایسپانیا)

20:55 "کراسنودار" (روسیا) – "ترابزونسپور" (تورکیه)

D قروپو

20:55 لاسک (اطریش) – آیندهوون (هوللاندیا)

20:55  "روزنبرگ" (نروژ) – "اسپورتینگ" (پورتوقالیا)

E قروپو

20:55  "کلوژ"(رومینیا) – "رن" (فرانسا

20:55  "لاتزیو" (ایتالیا) – "سلتیک" (اسکاتلند)

F قروپو

20:55 "استاندارد" (بئلچیکا) – "آینتراخت" (آلمانیا)

G قروپو

 23:00 "گلاسکو رنجرز" (اسکاتلند) – "پورتو" (پورتوقالیا)

 23:00 "فاینورد" (هوللاندیا) – "یانگ بویز" (سوئیس)

H قروپو

23:00 "اسپانیول" (ایسپانیا) – "لودوگورتس" (بولقاریستان)

23:00. "فرانس واروژ" (ماجاریستان) – زسکا موسکوا (روسیا)

 İ قروپو

23:00 "وولفسبورگ" (آلمانیا) – "خنت" (بئلچیکا)

23:00 "آلکساندریا" (اوکراینا) – "سنت-اتین" (فرانسا)

J قروپو

23:00 "بوروسیا دورتموند" (آلمانیا) – "روما" (ایتالیا)

20:55 "وولفسبرگ" (اطریش) – "باشاکشهر" (تورکیه)

K قروپو

23:00 "ولورهمپتون" (اینگیلتره) – "اسلووان براتیسلاوا" (سلوواکیا)

23:00 "براگا" (پورتوقالیا) – "بشیکتاش" (تورکیه)

L قروپو

23:00 "منچستر یونایتد" (اینگیلتره) – "پارتیزان" (صربیستان)

 20:55 "آستانا" (قازاخیستان) – "آلکمار" (هوللاندیا)



ایلگیلی‌لی خبرلر