Debakl Galate u Kajseriju, neverovatnih 3:0 i lekcija za naredni period

Deset izgubljenih bodova u poslednje četiri utakmice i tek 11. mesto sa šest bodova manje od prvoplasiranog Bešiktaša. Skromni Kajzeri je sa 3:0 do nogu potukao velikana turskog fudbala.

1709549

Trener Galatasaraja Fatih Terim očigledno ne može da pronađe recept za izlazak iz krize. Posle šokantnog poraza od Alanje na svom terenu, Terim je karte na gostovanju Kajseriju pomešao ali je ispalo još gore. Senegalski napadač Mame Tijam je 39. minutu dobro reagovao posle prekida i poslao neodbranjiv hitac u mrežu Galate za vođstvo.

Gosti se još nisu oporavili od šoka, a usledio je novi. Iskusni vezista Bašan je na isteku poluvremena prelepim udarcem sa 20 metara matirao Musleru i doneo ogromnu prednost svom timu.

Terim je napravio čak tri izmene na poluvremenu ali je ubrzo primio još jedan gol. Jedlin je skrivio penal koji je Tijam pretvorio u 3:0 i to je bio konačan ishod meča.

Tagovi: #Galatasaraj