Ramil se sprema da obori evropski rekord na 200 metara

Atletičar turske reprezentacije i Fenerbahčea Ramil Gulijev je izjavio da mu je cilj da poboljša svoj lični rekord na 200 metara.

995389

Gulijev je kazao da je ovu godinu počeo odlično i da nema povreda. Gulijev je istakao da je u Ostavi istrčao odličnu trku i da je pobjedio u Dijamantnoj Ligi. Predamnom su Mediteranske igre i Evropsko prvenstvo, i kako je istakao, za njega je najbitnije da ove godine pobjedi na evropskom prvenstvu.

Ramil je kazao da mu je cilj  da ove godine osvoji zlatnu medalju i poboljša lični rekord. Na kraju je dodao da ukoliko vrijeme, vjetar i motivacija budu kako treba , da bi mogao oboriti lični rekord.