Manchester United zabeležio osmu pobedu zaredom

Manchester je na Old Traffordu ostvario ubedljivu pobedu protiv Readinga čime je osigurao prolaz u četvrto kolo FA Cupa. Ovom pobedom izabranici Jose Mourinha su ostvarili osmu pobedu u nizu

646556

Pobedom nad Readingom u FA Cupu Manchester United je zabeležio osmu pobedu zaredom.

Manchester je na Old Traffordu ostvario ubedljivu pobedu protiv Readinga čime je osigurao prolaz u četvrto kolo FA Cupa. Prvo poluvreme obeležili su golovi Roonija i Martiala, dok je pred kraj drugog poluvremena mrežu Readinga dva puta je zatresao Rashford za konačni rezultat 4:0.

Ovom pobedom izabranici Jose Mourinhoa su ostvarili osmu pobedu u nizu, a mlada zvezda Rashford je nakon 18 mečeva prvi put poslao loptu u gol.

Današnjim pogotkom Rooney je zabio 249. gol za Manchester United, za koji je odigrao 543 utakmice, te time stigao legendarnog Bobby Charltona. Rooney je 192 gola zabio desnom nogom, te 27 levom.