Presidenti Erdogan pritet me ceremoni të lartë zyrtare në Seul të Koresë së Jugut

Pas ceremonisë së pritjes të zhvilluar në Pallatin Presidencial “Shtëpia Blu”, Presidenti Erdogan dhe homologu i tij Moon Jae-in patën një takim kokë më kokë që zgjati afërsisht 1 orë.