Legjenda franceze nuk e shpëton dot penalltinë e Erdoganit

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) të hënën mori pjesë në Samitin Ndërkombëtar të Futbollit, organizuar në Qendrën e Kongreseve Haliç në Stamboll. Erdoan kaloi në pikën e penalltisë dhe bëri gol në portën e mbrojtur nga Desailly