Erdoan vizitoi vendin e sulmit terrorist në Stamboll

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) të hënën vizitoi dhe bëri inspektime në vendin, ku ndodhi sulmi terrorist mbrëmjen e të shtunës, në lagjen Beshitash të Stambollit. Tani vendi do të mbajë emrin “Kodra e Dëshmorëve”.