Islanda, toka e akullit dhe zjarrit

Islanda, vendi ishullor, ku nesër kombëtarja turke do të përballet për ndeshjen e radhës të Grupit I të eliminatoreve për Botërorin FIFA 2018, bie në sy për bukuritë natyrore.