Pamje nga vendi ku ndodhi shpërthimi në Bejrut

Ka shkuar në 100 numri i vdekurve dhe në 4.000 numri i të plagosurve nga shpërthimi që ndodhi të martën në mbrëmje në kryeqytetin e Libanit, Bejrut.