Erdogan vazhdon takimet dypalëshe me liderët që kanë ardhur në Forumin e Diplomacisë

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) i vazhdoi edhe të premten takimet dypalëshe me liderët që kanë ardhur në Antalie për të marrë pjesë në Samitin e Vendeve të Evropës Juglindore dhe Forumin e Diplomacisë së Antalies.

1661084
Erdogan vazhdon takimet dypalëshe me liderët që kanë ardhur në Forumin e Diplomacisë

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) i vazhdoi edhe të premten takimet dypalëshe me liderët që kanë ardhur në Antalie për të marrë pjesë në Samitin e Vendeve të Evropës Juglindore dhe Forumin e Diplomacisë së Antalies.

Erdogan u takua dje me Presidentin e Haitit, Jovenel Moise.

Takimi u mbajt pa praninë e mediave.

 


Lajme të ngjashme