Erdogan u uron qytetarëve Fitër Bajramin

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) qytetarëve ua ka uruar Fitër Bajramin përmes postimeve në median sociale.

1638731
Erdogan u uron qytetarëve Fitër Bajramin

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) qytetarëve ua ka uruar Fitër Bajramin përmes postimeve në median sociale.

“I/e dashur vëlla/motër, qoftë i bekuar për ju ky Fitër Bajram. Ju uroj përzemërsisht gëzuar bajramin juve dhe familjeve tuaja. I lutem Zotit që të na sjellë shëndet, begati dhe paqe në bajramet e tjerë”,- shkruan Presidenti Erdoan në mesazhin e tij të urimit.

 


Lajme të ngjashme