Erdogan: Puna vazhdon në Ankara

Presidenti Erdogan ka postuar në «Twitter» disa fotografi ku thotë se punimet ai i vazhdon në kryeqytetin e vendit, Ankara.

1431459
Erdogan: Puna vazhdon në Ankara

Në llogarinë e tij në «Twitter» Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) ka postuar 4 fotografi me shënimin “Puna vazhdon në Ankara”.

Në fotografitë e postuara Presidenti Erdoan duket teksa është duke biseduar në telefon dhe ecur në oborrin e Kompleksit Presidencial.

 


Lajme të ngjashme