THY ndërpresin fluturimet drejt Sharm el-Sheik

Gjigandi turk i aviacionit “THY” njoftoi ndërprerjen, për shkaqe sigurie, të fluturimeve të grupit me destinacion Sharm el-Sheikun (Egjipt), pas rrëzimit të shtunën të një avioni rus në Sinai.

411548
THY ndërpresin fluturimet drejt Sharm el-Sheik

Pasagjerët dhe nënshtetasit turq në lidhje me këtë situatë mund të marrin informacione nëpërmjet linjave telefonike në dispozicion të Linjave Ajrore Turke THY. 


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme