Messi dhe Drogba personazhe të reklamës së THY-së

Sulmuesi i Chelsea-t, Didier Drogba dhe ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, janë personazhet e reklamës së re të Linjave Ajrore Turke (THY).

Messi dhe Drogba personazhe të reklamës së THY-së

Këtë herë për reklamën e THY-së janë shfaqur përpara kamerave dy futbollistë të famshëm.

Messi, i cili në një reklamë të mëparshme të THY-së ka luajtur së bashku me basketbollistin amerikan, Kobe Bryant, në reklamën e re luan me ish-sulmuesin e Galatasaray-it, Didier Drogba.

Reklama e shumëpritur e Linjave Ajrore Turke është publikuar për herë të parë në rrjetet sociale.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme