Arda Turan pranë Beshiktash-it

Futbollisti turk që luan për Barcelonën, Arda Turan ka ardhur me pushime në Turqi.

875341
Arda Turan pranë Beshiktash-it

Futbollisti turk që luan për Barcelonën, Arda Turan ka ardhur me pushime në Turqi.

Ai është një hap larg Barcelonës dhe sipas mediave (turke), Beshiktash-i mund ta mirëpresë atë.

Sipas agjentit të lojtarit, Ahmet Bulut, ai do të takohet në ditët e ardhshme me presidentin e Beshiktash-it, bashkë me trajnerin Shenol Gynesh (Şenol Güneş).Lajme të ngjashme