Liga e Kampioneve - Fitojnë Arsenal, Bayern dhe Besiktas

Liga e Kampionëve luajti  mbrëmjen e djeshme ndeshjet e treta në grupet A, B, C, D...

593200
Liga e Kampioneve - Fitojnë Arsenal, Bayern dhe Besiktas

Liga e Kampionëve luajti  mbrëmjen e djeshme ndeshjet e treta në grupet A, B, C, D.

Fitorja më e thellë ishte padyshim ajo e Barcelonës ndaj Manchester City-t me rezultatin 4-0, teksa Arsenal fitoi 6-0 ndaj Ludogorets.

Fitore arritën edhe PSG, 3-0 ndaj PSG, apo Bayern Munchen 4-1 ndaj PSV.

Ndërkaq nga ndeshja me fitore u nda edhe Atletiko Madrid, apo Benfika, teksa humbja e papritur e Napolit ndaj Beshiktash lë të hapur diskutimin e nën kampionëve të Italisë…Lajme të ngjashme