Bayern Munich dhe Barcelona janë të parapëlqyerit për finalen e Ligës së Kampionëve

Kompania e njohur e basteve sportive, ‘Bwin’, favorizon Barcelonën dhe Bayern Munich si dyshen e mundshme që do të kualifikohen për në finalen e Ligës së Kampionëve.

469268
Bayern Munich dhe Barcelona janë të parapëlqyerit për finalen e Ligës së Kampionëve

Klubi spanjoll dhe ai gjerman kanë kuota të njëjta, 1.55, për të arritur në finale. I treti renditet Real Madridi me koeficientin 4.00, PSG me 5.5, Manchester City me 6.5, Atletico Madrid me 8.0, Wolfsburg me 11.0 dhe Benfica me 41.00.​Lajme të ngjashme