Ndeshja Galatasaray - Fenerbahçe do të luhet më 13 prill

Me vendim të Federatës së Futbollit të Turqisë ndeshja e anuluar mes rivalëve të përhershëm Galatasaray-it dhe Fenerbahçes do luhet më 13 prill.

Ndeshja Galatasaray - Fenerbahçe do të luhet më 13 prill

Me vendim të Federatës së Futbollit të Turqisë (FFT) ndeshja e anuluar në kuadër të xhiros së 26-të të Spor Toto Super Ligës mes rivalëve të përhershëm Galatasaray-it dhe Fenerbahçes do luhet më 13 prill.

Zyrtarët e FFT-së dhe krerët e Galatasaray-it dhe Fenerbahçes sot mbajtën takim në të cilin është marrë vendim që më 13 prill të luhet ndeshja e Super Ligës mes gjigantëve të Stambollit, ku para fillimit të ndeshjes më 20 mars u anulua për arsye sigurie.Lajme të ngjashme