Real Madridi nuk i shet lojtarë Celsit!

Skuadra e Real Madridi po mundohet që t’i mbajë të gjithë yjet, duke mos i shitur Celsit dy lojtarë cilësorë.

Real Madridi nuk i shet lojtarë Celsit!

Menaxheri i Celsit, portugezi Jose Mourinho, prej kohesh ka shfaqur interesim për Gareth Balen dhe Raphael Varanen, shkruan gazeta The Sun.

Madje, për këtë dyshe ekipi i miliarderit rus, Roman Abramovich, është i gatshëm t’i paguaje Realit 140 milion euro.

Por, presidenti i klubit te Realit, Florentino Perez, e ka refuzuar ofertën e ekipit londinez, pasi dëshiron që yjet t’i mbaj në ekip.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme