Operacioni “Burimi i Paqes”

Qëllimi ynë është paqja
objektivi është terrorizmi

Barcelona – Real Madrid do të gozhdojë para ekranit 500 milionë

Ndeshjen mes dy rivalëve të mëdhenj të kampionatit spanjoll pritet që ta ndjekin rreth 500 milion spektatorë në mbarë botën.

Barcelona – Real Madrid do të gozhdojë para ekranit 500 milionë

Ndeshja e vitit mes Barcelonës dhe Real Madridit, që do të luhet te dielën në mbrëmje në stadiumin “Camp Nou”, ka ngjallur interesin e jashtëzakonshëm të tifozëve në mbarë botën.

Ndeshjen mes dy rivalëve të mëdhenj te kampionatit te Spanjës pritet qe ta ndjekin rreth 500 milion spektatore ne mbare botën, shkruan gazeta britanike “Independent”.

Pas javes së 27-të në La Liga, Barcelona kryeson renditjen me 65 pikë, një më shumë se skuadra e drejtuar nga Carlo Ancelotti, që është e dyta.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme