Pellegrini: City do ta rimarrë veten shumë shpejt

Trajneri i Manchester City, Manuel Pellegrini, shprehet se është i bindur se City shumë shpejt do të rikthehet në formën e tij më të mirë.

216065
Pellegrini: City do ta rimarrë veten shumë shpejt

Trajneri kilian ka deklaruar për mediat britanike se nuk ndjen fare presion përkundër rezultateve të dobëta në takimet e fundit.

“Nuk jam duke ndjerë presion dhe besoj se do të rikthehemi te rezultatet pozitive”, u shpreh Pellegrini.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme