Operacioni “Burimi i Paqes”

Qëllimi ynë është paqja
objektivi është terrorizmi

Liga e Kampioneve-Rezultatet dhe programi i ndeshjeve të play of

Rezultatet dhe programi i ndeshjeve te play off-it te Liges se Kampioneve ne futboll jane:

Liga e Kampioneve-Rezultatet dhe programi i ndeshjeve të play of

E marte:

Salzbourg (AUT) – Malmö (SUE) 2-1

Steaua Bukuresht (RUM) – Ludogorets (BULL) 1-0

Beshiktas (TUR) -Arsenal (ANG) 0-0

FC Copenhague (DAN) – Bayer Leverkusen (GJER) 2-3

Napoli (ITA) – Athletic Bilbao (SPA) 1-1

 

E merkure (20.45):

Standard Lièzh (BEL) – Zenit Saint-Pétersbourg (RUS)

Lille (FRA) – FC Porto (POR)

Maribor (SLLO) – Celtic Glasgow (SKO)

Aalborg (DAN) – Apoel FC (QIP)

Slovan Bratislava (SLLO) – BATE Borisov (BJE)


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme