Presidenti Erdogan ftohet për syfyr nga qytetarë të ndryshëm

Tashmë është bërë traditë që qytetarët e thjeshtë ose studentë të shumtë të ftojnë Presidentin Rexhep Tajip Erdoan për iftar ose për syfyr në shtëpitë e tyre, herë nëpërmjet medias sociale dhe herë kur e shohin atë nëpër evenimente.

Atmosfera e ngrohtë e Ramazanit

Presidenti Erdoan shpesh herë i është përgjigjur ftesave të qytetarëve duke lumturuar edhe familjarët por edhe shumë fqinj dhe të afërm të tyre.


Fjalët Kyçe: Presidenti Recep Tayyip Erdogan , syfyr , Muaji i Ramazanit , muaji i shenjtë i Ramazanit