Dua Lipa dhe Sean Paul publikojnë këngën e re ‘No Lie’

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka pak kohë që ka publikuar videoprojektin e saj më të fundit “Room for 2”, i cili është pritur mirë nga publiku, gjersa ka bërë të ditur se ky nuk është projekti i saj i fundit për këtë vit.

Dua Lipa dhe Sean Paul publikojnë këngën e re ‘No Lie’

Ajo ka publikuar këngën më të re “No Lie” në bashkëpunim me reperin e njohur Sean Paul, të cilin dyshja e kishin paralajmëruar prej kohësh. Kënga është ritmike dhe është publikuar vetëm në versionin audio në YouTube.

Dua ka qenë shumë aktive gjatë 2016-tës me projekte muzikore, duke rritur kështu pëlqyeshmërinë në diskografinë e saj.


Fjalët Kyçe: Dua Lipa , Sean Paul , No Lie , YouTube

Lajme të ngjashme