ShBA - Të paktën 4 të vrarë në një sulm të armatosur

Katër persona u vranë dhe 5 të tjerë u plagosën në një sulm të armatosur në një bar në rajonin Kansas të SHBA-ve.

ShBA - Të paktën 4 të vrarë në një sulm të armatosur

Katër persona u vranë dhe 5 të tjerë u plagosën në një sulm të armatosur në një bar në rajonin KansasSHBA-ve.

Sipas lajmit të KSHB-TV, mësohet se një sulm me armë është kryer në një bar në orët e natës në Kansas City.

Policia ka raportuar se një person ose persona të paidentifikuar kanë shtënë pasi kanë hyrë në bar duke qëlluar 9 persona nga të cilët 4 kanë humbur jetën ndërsa 5 të tjerë janë dërguar në spital të plagosur.

Zyrtarët e policisë thanë se ngjarja po hetohet dhe se zhvillimet do të ndahen me opinionin publik. (AA)

 


Lajme të ngjashme