Rusi – Shpërthim në metronë e Shën-Petërburgut, disa të vrarë e të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur pasditen e të hënës në metronë e Shën-Petërburgut...

704723
Rusi – Shpërthim në metronë e Shën-Petërburgut, disa të vrarë e të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur pasditen e të hënës në metronë e Shën-Petërburgut.

Burime ende të pakonfirmuara njoftojnë se shpërthimi ka ndodhur në një nga vagonët e trenit duke shkaktuar disa të vrarë dhe të plagosur.

Autoritetet e sigurisë kanë bllokuar urgjentisht 3 stacione të metrosë.

(Priten zhvillimet...)Lajme të ngjashme