Nis takimi LDK-AAK-Nisma dhe Vetëvendosje

Në Prishtinë ka nisur sot takimi i koalicionit paszgjedhor LDK-AAK-Nisma dhe Vetëvendosje

150942
Nis takimi LDK-AAK-Nisma dhe Vetëvendosje

Sipas Agjencisë KosovaPress, ky takim konsultativ lidhet me vazhdimin e seancës konstituive, që sipas këtyre të fundit, do të mbahet nesër.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme