Ердоган: „Расте бројот на оздравените пациенти“

Ердоган: „Расте бројот на оздравените пациенти“

1410676
Ердоган: „Расте бројот на оздравените пациенти“

Претседателот Реџеп Тајип Ердоган рече дека „расте бројот на оздравените пациенти“Слични вести