Ердоган: Никогаш не сме имале проблеми со Курдите

Претседателот Реџеп Тајјип Ердоган истакна дека Турција никогаш немала проблеми со Курдите

1140966
Ердоган: Никогаш не сме имале проблеми со Курдите


Слични вести