Извлечени ждрепките за четвртина финалните натпревари во Лигата на шампионите на УЕФА

Натпреварите ќе се играат на 3. и 4.  и на 10. и 11. април годинава

931452
Извлечени ждрепките за четвртина финалните натпревари во Лигата на шампионите на УЕФА

Извлечени ждрепките за четвртина финалните натпревари во Лигата на шампионите на УЕФА:

Барцелона - Рома

Севилја - Бајерн Минхен

Реал Мадри - Јувентус

Ливерпул - Манчестер Сити 

Натпреварите ќе се играат на 3. и 4.  и на 10. и 11. април годинава.

 Слични вести