Török versenyző nyerte a Superbike bajnokság Misano-i futamát

Toprak Razgatlıoğlu török motorkerékpáros első helyezést ért el a FIM Superbike World Championship 2021-es szezon harmadik fordulójának második versenyén Olaszországban.

1657222

A Török Motorszövetség közleménye szerint Toprak a 4,2 km hosszú Misano "Marco Simoncelli" pályáján elsőként ért célba.

Az olasz versenyt megnyerő török versenyző a török zászlóval kerülte meg a pályát, majd a török himnusz hangjaira állt a dobogóra.

Toprak Razgatlıoğlu Misanoban aratta idei első győzelmét, a bajnokságban 129 ponttal második helyen áll.

Győzelmével Toprak 20 pontra csökkentette a különbséget közte és az első helyen 149 ponttal álló Jonathan Rea között.

A versenyen Michael Ruben Rinaldi második, Jonathan Rea harmadik helyen ért célba.