Karriercsúcsot döntött Stephen Curry

A Golden State Warriors 137-122-re győzte le a Portland Trail Blazerst.

1557167

A Golden State Warriors 137-122-re győzte le a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA), a mérkőzésen karriercsúcsot dobott Stephen Curry.

Nyolc mérkőzést játszottak az észak-amerikai kosárlabdaligában. Stephen Curry 62 pontot szerzett a Portlandben idegenben játszott mérkőzésen, és történelmi teljesítményt nyújtott a Trail Blazers ellen, és 137-122 eredménnyel végződött a mérkőzés.

Megdöntötte a saját, korábbi rekordját Stephen Curry, aki 2013-ban 54 pontot szerzett a  New York Knicks ellen.

Az volt a Warriors harmadik győzelme, Andrew Wiggins 21, Kelly Oubre Jr 17 pontot szerzett.

A Trail Blazers játékosa Damian Lillard 32, CJ McCollum 28 pontot szerzett, de elszenvedte a harmadik vereségét.

Az utóbbi bajnok a Los Angeles Lakers idegenben játszott a Memphis Grizzlies ellen, és 108-94-re győzelmet aratott.

A Los Angeles Lakers ötödször, illetve sorozatban harmadszor győztes,a mérkőzésen LeBron James 22 pontot, 13 lepattanót, 8 gólpasszt szerzett.

Anthony Davis 17, Montrezl Harrell 16 ponttal hozzájárult a győzelemhez.

Az volt a Grizzlies negyedik veresége, Kyle Anderson 18, Jonas Valanciunas és Tyus Jones 14 pontot dobott.