Legfrissebb információ az új koronavírus-járványról (COVID-19)

Legfrissebb adatok, statisztikák, a fertőzési és a halálozási arány. Interaktív térkép segítségével könnyen követhet minden egyes részletet, és naprakész információkat talál az országok utolsó helyzetéről.

*Az adatok a Johns Hopkins Egyetem által rendszeresen közzétett adatok. Ezek az adatok nem mindig aktuálisak minden egyes ország esetén, csak az országok hivatalos adatai megjelenése után érhetők el a legfrissebb adatok.
Világszerte
Fertőzéses esetek6.702.835
Halálesetek393.224
Gyógyultak3.046.527
OrszágnévFertőzéses esetekHalálesetekGyógyultakAktív esetek
Egyesült Államok1.924.051110.173712.2521.101.626
Brazília615.87034.039274.997306.834
Oroszország441.1085.384204.623231.101
Spanyolország287.74027.1330260.607
Egyesült Királyság281.66139.9040241.757
Olaszország234.01333.689161.89538.429
India226.7706.363109.462110.945
Németország184.9238.736168.5007.687
Peru183.1985.03176.228101.939
Törökország167.4104.630131.77831.002
Irán164.2708.071127.48528.714
Franciaország152.44429.06569.97653.403
Chile118.2921.35695.63121.305
Mexikó105.68012.54575.44817.687
Kanada93.7267.63751.73934.350
Szaúd-Arábia 93.15761168.96523.581
Pakisztán89.2491.83831.19856.213
Kína83.0274.63478.32766
Katar63.7414539.46824.228
Belgium58.7679.54816.04833.171
Banglades57.56378112.16144.621
Hollandia46.9425.990040.952
Fehéroroszország45.98125321.16224.566
Svédország41.8834.562037.321
Ecuador40.9663.48620.01917.461
Dél-afrikai Köztársaság40.79284821.31118.633
Egyesült Arab Emírségek37.01827319.57217.173
Szingapúr36.9222423.90412.994
Kolumbia35.1201.08712.92121.112
Portugália33.5921.45520.32311.814
Svájc30.9131.92128.600392
Kuvait29.92123617.22312.462
Egyiptom29.7671.1267.75620.885
Indonézia28.8181.7218.89218.205
Ukrajna25.41174711.04213.622
Írország25.1421.66422.698780
Lengyelország25.0481.11712.22711.704
Fülöp-szigetek20.3829844.24815.150
Argentína20.1976085.99313.596
Románia19.9071.30513.9194.683
Dominikai Köztársaság18.31952011.4746.325
Afganisztán18.0543001.58516.169
Izrael17.56229115.0262.245
Japán17.01890314.8671.248
Ausztria16.80567015.717418
Panama15.0443639.6195.062
Omán14.316673.45110.798
Bahrejn13.296217.7285.547
Kazahsztán12.312526.6065.654
Bolívia12.2454151.65810.172
Dánia11.81158210.620609
Dél-Korea11.66827310.506889
Szerbia11.5712466.9104.415
Nigéria11.5163233.5357.658
Örményország11.2211763.4687.577
Algéria9.8316816.2972.853
Csehország9.4943266.8092.359
Moldova9.0183155.0093.694
Ghána8.885383.1895.658
Irak8.8402714.3384.231
Norvégia8.5042388.138128
Malajzia 8.2471156.5591.573
Marokkó8.0032087.195600
Ausztrália7.2471026.681464
Finnország6.9113225.800789
Kamerun6.7892033.7052.881
Azerbajdzsán6.522783.7372.707
Guatemala6.1541589795.017
Honduras5.8802436484.989
Szudán5.7143331.8253.556
Tajikistan4.289482.4011.840
Dzsibuti 4.054261.6852.343
Luxemburg4.0271103.87443
Szenegál4.021452.1621.814
Guinea3.991232.5121.456
Üzbekisztán3.965163.087862
Magyarország3.9545392.2051.210
Kongói Demokratikus Köztársaság3.644784953.071
Elefántcsontpart3.262351.5841.643
Thaiföld3.102582.97173
Gabon2.955218182.116
Görögország2.9521801.3741.398
El Salvador2.781521.2141.515
Haiti2.64050242.566
Nepál2.634102902.334
Bulgária2.6271591.3901.078
Észak-Macedónia2.6111471.621843
Bosznia-Hercegovina2.5941591.951484
Kenya2.340785921.670
Horvátország2.2471032.10539
Szomália2.204794181.707
Kuba2.119831.839197
Venezuela2.087203341.733
Mayotte2.058251.523510
Kirgisztán1.936221.340574
Észtország1.890691.663158
Maldív-szigetek1.87276481.217
Izland1.806101.7942
Srí Lanka1.79711839947
Litvánia1.687711.273343
Etiópia1.636182501.368
Szlovákia1.526281.376122
Új-Zéland1.504221.4811
Szlovénia1.4771091.3599
Mali1.46185806570
Bissau-Guinea1.3398531.278
Egyenlítői-Guinea1.306122001.094
Libanon1.30628731547
Közép-afrikai Köztársaság1.2884231.261
Albánia1.19733898266
Costa Rica1.19410687497
Nicaragua1.11846370702
Hongkong1.09941.04154
Zambia1.0897912170
Tunézia1.0874996870
Paraguay1.08611511564
Lettország1.08225760297
Dél-Szudán994106978
Niger9636586038
A Dél Ciprusi Görög Rész95817790151
Madagaszkár9577200750
Sierra Leone91447491376
Burkina Faso8855376072
Az Andorrai Hercegség8525173863
Uruguay83223709100
Chád82866633129
Grúzia80113644144
Mauritánia7843965680
Jordánia7659566190
San Marino67842408228
Málta622957637
Kongó61120179412
Jamaica59110368213
Csatorna-szigetek561465123
Francia Guyana5561296259
Uganda522082440
Tanzánia50921183305
Zöld-foki Köztársaság5025239258
São Tomé és Príncipe4851268405
Réunion479141167
Togo46513239213
Palesztina464337784
Jemen45310317333
Tajvan44374288
Ruanda4102280128
Malawi393451338
Mozambik3522114236
Man-sziget336243120
Mauritius335103223
Vietnám328030226
Montenegró32493150
Libéria32128175118
Szváziföld300320196
Benin2613151107
Zimbabwe237431202
Mianmar (Burma)236614882
Líbia209552152
Martinique200149888
Mongólia191070121
Feröer-szigetek18701870
Gibraltár173015320
Guadeloupe1621413810
Kajmán-szigetek16018574
Guyanai Szövetkezeti Köztársaság153127764
Bermuda141911319
Brunei Szultanátus14121381
Comoros13225575
Kambodzsa12501232
Szíria12465365
Trinidad és Tobago11781081
Bahama 102115536
Aruba1013980
Monaco994923
Barbados927814
Angola8641864
Suriname821972
Liechtenstein8215526
Sint Maarten7715602
Burundi6313329
Francia Polinézia600600
Bhután470938
Makaó450450
Szent Márton-sziget413335
Botswana4012316
Eritrea390390
Saint Vincent és a Grenadine-szigetek 2601511
Antigua és Barbuda 263203
Gambia261205
Namíbia250169
Kelet-Timor240240
Grenada230185
Curaçao211155
Új-Kaledónia200182
Laosz190181
Saint Lucia190181
Dominikai Közösség180162
Fidzsi-szigetek180180
Belize182160
Saint Kitts és Nevis150150
Grönland130130
Falkland-szigetek130130
Turks- és Caicos-szigetek121110
Apostoli Szentszék120210
Seychelle-szigetek110110
Montserrat111100
Nyugat-Szahara9162
Pápua Új-Guinea8080
Brit Virgin-szigetek 8170
Holland Karib-térség7070
Saint-Barthélemy6060
Lesotho4022
Anguilla3030
Saint Pierre és Miquelon1010
Solomon Islands0000
British Indian Ocean Territory010-1
Cook Islands0000
Cocos (Keeling) Islands0000
Bouvet Island0000
American Samoa0000
Antarctica0000
Christmas Island0000