Legfrissebb információ az új koronavírus-járványról (COVID-19)

Legfrissebb adatok, statisztikák, a fertőzési és a halálozási arány. Interaktív térkép segítségével könnyen követhet minden egyes részletet, és naprakész információkat talál az országok utolsó helyzetéről.

*Az adatok a Johns Hopkins Egyetem által rendszeresen közzétett adatok. Ezek az adatok nem mindig aktuálisak minden egyes ország esetén, csak az országok hivatalos adatai megjelenése után érhetők el a legfrissebb adatok.
Világszerte
Fertőzéses esetek161.611.787
Halálesetek3.352.950
Gyógyultak140.472.498
OrszágnévFertőzéses esetekHalálesetekGyógyultakAktív esetek
Egyesült Államok33.591.189597.87126.621.8696.371.449
India24.031.730262.04420.054.0103.715.676
Brazília15.361.686428.25613.924.2171.009.213
Franciaország5.841.129107.2504.999.210734.669
Törökország5.083.99644.0594.856.763183.174
Oroszország4.913.439114.7234.527.878270.838
Egyesült Királyság4.444.631127.6514.258.29858.682
Olaszország4.139.160123.7453.669.407346.008
Spanyolország3.598.45279.2813.297.340221.831
Németország3.572.61586.2353.240.300246.080
Argentína3.215.57268.8072.869.341277.424
Kolumbia3.048.71979.2612.859.627109.831
Lengyelország2.845.76271.0212.584.751189.990
Irán2.722.00776.2312.179.890465.886
Mexikó2.371.483219.5901.893.236258.657
Ukrajna2.135.88647.3331.816.643271.910
Peru1.865.63964.8981.720.66580.076
Indonézia1.731.65247.7161.589.07994.857
Csehország1.649.94729.8251.587.45732.665
Dél-afrikai Köztársaság1.602.03154.9681.519.73427.329
Hollandia1.583.76717.4131.346.626219.728
Kanada1.309.89324.8041.208.99076.099
Chile1.266.60127.5201.204.17634.905
Irak1.132.09215.8831.028.62787.582
Fülöp-szigetek1.124.72418.8211.050.64355.260
Románia1.069.77029.3081.020.19420.268
Svédország1.027.93414.267871.072142.595
Belgium1.023.58324.630897.904101.049
Pakisztán870.70319.336776.31575.052
Portugália840.92916.999801.96121.969
Izrael839.0596.379831.888792
Magyarország795.20028.970600.461165.769
Banglades778.68712.076719.61946.992
Jordánia722.7549.203710.4103.141
Szerbia704.3986.629671.36126.408
Svájc677.21010.727612.47154.012
Japán658.62911.165573.91373.551
Ausztria634.89310.444611.25413.195
Egyesült Arab Emírségek542.1581.623522.35618.179
Libanon534.9687.569492.27035.129
Marokkó514.6709.091502.2053.374
Malajzia 458.0771.788414.70741.582
Nepál431.1914.466321.518105.207
Szaúd-Arábia 430.5057.122414.1399.244
Bulgária412.81417.150357.14938.515
Ecuador405.78319.442342.87843.463
Szlovákia386.86812.135369.6485.085
Fehéroroszország372.2422.671362.8066.765
Görögország371.71211.266333.89226.554
Panama368.9306.285358.0444.601
Kazahsztán350.5913.984307.46439.143
Horvátország348.1587.623332.6697.866
Azerbajdzsán328.1594.726309.77113.662
Grúzia326.4414.379306.26415.798
Bolívia324.86813.345266.51245.011
Tunézia324.10311.637283.27029.196
Paraguay304.8897.358252.42545.106
Palesztina303.2703.401288.89110.978
Kuvait289.2431.674274.55413.015
Costa Rica276.8873.482217.68455.721
Dominikai Köztársaság274.3193.560232.62538.134
Etiópia264.9603.951215.73445.275
Dánia263.5142.499248.68312.332
Litvánia262.3354.071236.44221.822
Írország254.4504.937236.74712.766
Moldova253.3865.995244.2983.093
Szlovénia248.0464.308235.1068.632
Egyiptom240.92714.091178.80548.031
Guatemala237.6827.815217.21912.648
Uruguay228.1023.252198.92225.928
Honduras222.9925.85382.187134.952
Örményország220.2174.291206.7529.174
Katar212.423522205.1606.741
Venezuela210.9482.337194.16614.445
Omán202.7132.148186.39114.174
Bosznia-Hercegovina202.0038.958168.14524.900
Bahrejn194.289705178.45815.126
Líbia180.9453.082167.32210.541
Nigéria165.5592.066156.3747.119
Kenya164.7202.968113.24848.504
Észak-Macedónia154.4945.168143.0696.257
Mianmar (Burma)143.0043.212132.0697.723
Srí Lanka135.796868108.80226.126
Albánia131.8902.426121.1228.342
Dél-Korea129.6331.891119.9067.836
Lettország126.3782.240114.9819.157
Észtország126.3641.212117.5827.570
Algéria124.8893.35587.00334.531
Kuba120.561778113.4936.290
Norvégia118.14577488.95228.419
Kirgisztán99.6451.68192.7185.246
Montenegró98.6191.55195.5441.524
Üzbekisztán95.82666791.3013.858
Thaiföld93.79451860.61532.661
Ghána93.12578390.9101.432
Zambia92.2111.25990.574378
Kína90.8084.63685.881291
Finnország89.53293046.00042.602
Kamerun74.9461.15270.4973.297
El Salvador70.9152.17366.4182.324
A Dél Ciprusi Görög Rész70.35834139.06130.956
Mozambik70.28782668.0471.414
Luxemburg68.74880665.5132.429
Afganisztán63.3492.73054.6196.000
Szingapúr61.4533161.029393
Namíbia50.73370447.7762.253
Botswana49.04175146.2902.000
Mongólia47.03319337.2819.559
Jamaica47.02083422.76123.425
Elefántcsontpart46.51629245.942282
Uganda42.57834641.971261
Szenegál40.7621.12139.460181
Maldív-szigetek40.0928727.12312.882
Madagaszkár39.75974537.1501.864
Zimbabwe38.4661.57936.277610
Szudán34.2722.44627.9493.877
Malawi34.2001.15332.176871
Málta30.47341729.867189
Kongói Demokratikus Köztársaság30.42977526.5413.113
Ausztrália29.95091028.861179
Angola29.40564525.1873.573
Zöld-foki Köztársaság27.02923823.9252.866
Ruanda25.84634024.4111.095
Gabon23.73414320.2703.321
Szíria23.5431.67619.6102.257
Guinea22.71915120.3412.227
Réunion22.64416921.603872
Francia Guyana21.1061089.99511.003
Kambodzsa20.6951368.53912.020
Mayotte20.1761712.96417.041
Francia Polinézia18.79714118.61739
Mauritánia18.74545717.973315
Szváziföld18.49767117.78640
Guadeloupe16.0172212.24213.554
Guyanai Szövetkezeti Köztársaság14.65933112.5511.777
Szomália14.4867536.3257.408
Trinidad és Tobago14.4172359.5944.588
Mali14.1495079.1134.529
Az Andorrai Hercegség13.47012713.104239
Burkina Faso13.38716413.18439
Tajikistan13.3089013.2180
Haiti13.26826912.397602
Pápua Új-Guinea13.24213310.9952.114
Togo13.21012511.8071.278
Belize12.70732312.32064
Curaçao12.23611712.006113
Hongkong11.81821011.51197
Martinique11.736909811.548
Suriname11.4272209.9851.222
Dzsibuti 11.38915111.22117
Kongó11.3431488.2082.987
Bahama 11.0242169.967841
Aruba10.81410410.61397
Lesotho10.7783206.4274.031
Dél-Szudán10.64111510.46264
Seychelle-szigetek8.172285.6582.486
Benin7.9951017.652242
Egyenlítői-Guinea7.6941127.279303
Nicaragua7.0861844.2252.677
Közép-afrikai Köztársaság6.866955.1121.659
Izland6.526296.42275
Jemen6.4981.2773.0032.218
Gambia5.9341755.648111
Niger5.3251924.929204
San Marino5.083904.96825
Chád4.8911724.66851
Saint Lucia4.725754.486164
Gibraltár4.286944.1893
Burundi4.23367733.454
Sierra Leone4.089793.093917
Csatorna-szigetek4.057863.95615
Barbados3.957463.87932
Comoros3.8601463.68826
Eritrea3.822123.639171
Bissau-Guinea3.741673.400274
Vietnám3.710352.6571.018
Kelet-Timor3.62651.8941.727
Liechtenstein2.980582.88735
Új-Zéland2.644262.60018
Monaco2.487322.42728
Bermuda2.461312.222208
Turks- és Caicos-szigetek2.404172.36522
São Tomé és Príncipe2.320352.27015
Sint Maarten2.272272.21332
Libéria2.114851.96267
Saint Vincent és a Grenadine-szigetek 1.928121.764152
Szent Márton-sziget1.773121.399362
Man-sziget1.590291.5556
Holland Karib-térség1.590171.55815
Laosz1.48214311.050
Mauritius1.274171.130127
Bhután1.26311.121141
Tajvan1.256121.102142
Antigua és Barbuda 1.240321.17929
Saint-Barthélemy9741462511
Feröer-szigetek66916635
Kajmán-szigetek560254612
Tanzánia50921183305
Wallis and Futuna445744394
Brunei Szultanátus23132208
Brit Virgin-szigetek 219119325
Dominikai Közösség17801762
Fidzsi-szigetek165410952
Grenada16111600
Új-Kaledónia12405866
Anguilla10908920
Falkland-szigetek630630
Makaó490490
Saint Kitts és Nevis450441
Grönland310310
Apostoli Szentszék2701512
Saint Pierre és Miquelon250250
Solomon Islands200200
Montserrat201190
Nyugat-Szahara10181
Vanuatu4130
Marshall Islands4040
Samoa3021
Saint Helena2020
Micronesia1010
Christmas Island0000
British Indian Ocean Territory010-1
American Samoa0000
Cook Islands0000
Antarctica0000
Cocos (Keeling) Islands0000
Bouvet Island0000