Trabzon nakon sinoćnje pobjede povećao prednost na vrhu tabele, 10 više od Fenerbahčea

Fudbalska ekipa Trabzonspor savladala je ekipu Gaziantepa 3:0, dok su Kajseri i Geztepe igrali neriješeno 1:1 u poslednjim utakmicama 13. kola Superlige Turske.

1737264

Fudbalska ekipa Trabzonspor savladala je ekipu Gaziantepa 3:0, dok su Kayseri i Goztepe igrali neriješeno 1:1 u poslednjim utakmicama 13. kola Superlige Turske.

Već posle prvog poluvremena bilo je – 3:0. Trabzon je Poveo odličnim pogotkom Omura iz slobodnog udarca u 19. minutu, a onda su Djaninu u 42. i Kornelijus u 45. minutu ostvarili konačan rezultat.

Trabzon je nakon ove pobjede, desete u 13 utakmica Superlige, povećao prednost na čelu tabele. Sad ima 33 boda, sedam više od najbližih pratioca Hatayspora i Konye.

Lider na tabeli u narednom kolu gostuje ekipi Fatih Karagumruk.

U drugom meču 13. kola igranom sinoć, ekipe Kayserija i Goztepea podjelile su bodove. Poveo je domaći im preko Parlaka u 32, a izjednačio Dino Arslanagić u 83. minuti.

Tagovi: #Fenerbahče