U derbiju 32. kola Premijer lige Liverpul je u krimi finišu meča došao do velike pobede protiv Totenhema uz mnogo sreće na kraju.

2019-03-31T173710Z_1082340478_RC1556DB5700_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-LIV-TOT.JPG
2019-03-31T172431Z_53197156_RC1D3CE87E00_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-LIV-TOT.JPG
2019-03-31T172335Z_453912606_RC13EFD0C8F0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-LIV-TOT.JPG
2019-03-31T174903Z_902197179_RC12315D1120_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-LIV-TOT.JPG

Liverpul je uz puno sportske sreće u derbiju 32. kola protiv Totenhema i do pobede došao rezultatom 2:1.

Vodio je LiverLiverpulpul od 16. minuta golom Roberta Firmina. Brazilac je odličnog dodavanja Endija Robertsona, a nakon niza neiskorištenih prilika stigla je i kazna.

U 70. minutu Totenhemu se odlično isplatila upornost. Hari Kejn je sjajno probio odbranu, pronašao Kristijana Eriksena a ovaj Lukasa koji šalje loptu iza leđa golmana Alisona.

Totenhem je mogao da dođe i do pobede, ali je prvo Virdžil van Dajk sajno pratio Sisoka i nije mu dozvolio da se dobro namesti za šut, a zatim je neprecizan bio i Dele Ali.

Liverpul sada na prvom mestu na tabeli ima dva boda više od Mančester sitija, ali i utakmicu više. Totenhem nastavlja težak niz od pet mečeva bez pobede, i čak četiri poraza u tom periodu, ali ostaje na trećem mestu na tabali sa istim brojem bodova kao i Mančester junajted.

Tagovi: Liverpul