Катар-2022, Резултати...

1910263

След като Аржентина, която е сочена за един от най-големите фаворити на Мондиал 2022, загуби с 2-1 от Саудитска Арабия в мача, в който поведе с 1-0, Германия преживя подобен край.

Германия, подобно на Аржентина, затвори първото полувреме с аванс от 1:0, а през второто полувреме бяха победени с 2 попадения от Япония.

Хърватия, която дойде в Катар като финалист на последното Световно първенство, също завърши наравно с Мароко при нулево равенство в първия им мач.

Изправяйки се срещу Коста Рика в първия си мач от група E на Световното първенство по футбол през 2022 г., Испания победи съперника си със 7-0.

Белгия се наложи над Канада с 1 на нула.

Днес в 13 часа турско време ще играят Швейцария и Камерун, в 16 часа Уругвай-Южна Корея, в 19 часа е мача Португалия-Гана и в 22 часа е срещата Бразилия-Сърбия.

Етикети: #Катар