Еда Ердем влезе в отбора-мечта на европейското по волейбол...

1705088

Еда Ердем Дюндар, капитан на Националния женски отбор по волейбол и на Фенербахче, зае място сред най -добрите играчи на Европейското първенство по волейбол 2021 г.

Анкетата, открита от Европейската конфедерация по волейбол (CEV) за определяне на най -добрите играчи в позициите на турнира, приключи.

Еда Ердем Дюндар, която спечели 54,6 процента от гласовете, надминавайки сръбкинята Милена Рашич, италианката Кристина Чиричела и холандката Жулиета Лоуис в категорията най -добър централен играч, беше включена в отбора -мечта на турнира.

След като постигна титлата най -добър играч в тази категория в последните четири европейски първенства, Еда стана първият спортист, постигнал този успех.

Националите спечелиха бронзовия медал, като победиха Холандия с 3: 0 в мача за третото място.

Етикети: #волейбол , #Еда